FETÖ’nün Mirasçıları – 2

Din maskesi altına saklanan ve gerçek yüzlerini çıkarları bitince gösteren teröristlerin sığındığı isimdir cemaat ya da tarikat.
Yüce İslam dinini işlerine ve çıkarlarına alet edenlerin ismidir cemaat ya da tarikat. 
Aklını; hür iradesi ile kullanamayanların ve başkalarına çıkarları doğrultusunda kiraya verenlerin birlikte olduğu yerdir cemaat ya da tarikat.
“Biz çocuklarınıza dini öğreteceğiz” diyerek kandıranların adıdır tarikat ya da cemaat.
Devlet kademelerinde yer almak ve “Bizim Cemaate gelirseniz çocuğunuz iyi yerlerde olur” yalanı ile insanları kandıranlardan oluşanların topluluğudur tarikat ya da cemaat.
Öyle ilerlediler ki; bunlar, sağına dönüyorsun S…… cemaati, soluna dönüyorsun M…… cemaati, arkanı dönüyorsun C…… cemaati, önüne bakıyorsun A….. cemaati….
Bir önceki yazımda kısa tutmuştum “FETÖ Mirasçılarını”…
O yazıda yer alan cümleyi tekrar tekrar yazma gereği duydum…
ELİ KANLI SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN GÜLEN CEMAATİNİN YAPILANMASI FETHULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ’NÜN BAŞLICA YAPILANMASI ŞU ŞEKİLDE İDİ;
Din kisvesi altında düğünlere, sünnetlere giderek mevlid-i şerif okudular parasıyla.
Dershaneler, özel okullar, gazeteler çıkararak para topladılar “Himmet” altında… 
Esnaftan para topladılar… “Allah Razı Olsun, Mümin Kardeşim” diyerek…
En önemlisi de; Yüce Türk Milleti’nin manevi duyguları ile oynayarak “dini” kullandılar…
FETÖ’nün Mirasçıları
FETÖ sonrasında ülkemizde ve şehrimizde söz hakimi olmak isteyen ve bu boşluktan yararlanarak insanları kandırmak isteyen iki ayrı sözde Din öğreten ve Din Maskesi ile milletin karşısına çıkan Cemaatte aynı FETÖ’nün yetiştiği gibi ilerliyor. 
“Efendim; biz çocuklara Kur-an öğretiyoruz” diyerek özel okullar açan Cemaat…
“Efendim; biz çocuklarınızı işsiz bırakmayız” diyerek devlet kademelerinde yer alan sözde cemaat üyelerini gösteriyorlar.
Ne yazık ki; Birgün gelecek 15 Temmuz’u yaşatan Silahlı Terör Örgütü Gülen Cemaati yapılanması ile karşımıza çıkan FETÖ gibi bu iki cemaatte başımıza bela olacak.
Yazımı şu söz ile noktalamak isterim;
Dost istersen Allah yeter, Mürşit istersen Kur’an yeter, Delil istersen Muhammed yeter, Meşgale istersen ibadet yeter, Zenginlik istersen kanaat yeter, Şeref istersen İslamiyet yeter, İbret istersen ölüm yeter, Düşman istersen nefsin yeter, Bunlar da yetmezse, Cehennem yeter.

2019-02-11 14:39:27

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

FETÖ’nün Mirasçıları

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?