Gerçek Haber Gazetesi Sizin

“GERÇEK’ten Taraflı, Aykırı, Sansürsüz Haber” sloganı ile ilk sizlerle buluştuğumuz 21 Ocak 2019 yılında çıkmış olduğumuz tarihten bu yana GERÇEKLERİ yazmaya söz vermiştik. O günden bugüne sözümüz geçerli. Kısmet olursa her hafta Pazartesi günleri olduğunda Aksaray’ın Gerçeklerini bu gazeteden öğreneceksiniz.
28 Temmuz 2020’de en son sayımızı çıkardığımızda sizlere veda etmemiş biraz mola vermek zorunda kalmıştık. Bu süreçte ise çağımızın getirdiği kolaylık ile internet üzerinden aksaraysondakika.com haber sitemizden sizlerle olan Gerçek haberleri paylaşmaya devam ederken, sizlerin ihtiyacı olan, halkın ve haklının yanında duran, güçlüye boyun eğmeyen, GERÇEK HABER-ler istediğinizi biran olsun unutmadık.

1238 GÜN SONRA…
GERÇEK HABER-ler yazan gazete ihtiyacınıza 1238 Gün ara verdikten sonra yeniden karşınızdayız. Gazetenin baskısını yapan ustadan, sizlere ulaştıran dağıtım emekçisi kardeşimize, haberlerimiz hakkında bilgi toplayan isimsiz kahramanlardan, sizlerin Gerçekleri okumanız için haberleştirenlere kadar her emekçinin alın terinin olduğu bu gazete, korkmadan, yılmadan ve asla pes etmeden bir yola çıktık.

Özlem Bitti. Kavuştuk…
Bizler, siz okuyucularımıza ulaşmak için şartlarımızı zorladık ve herkesin GERÇEK HABER alma hakkı olduğunu düşünerek deyim yerindeyse kelle koltukta ‘KRAL ÇIPLAK’ demeye varız. Sizlerde bizlere reklam vererek destek olursanız sesimiz daha gür çıkacak. Çünkü bu gazetenin dizgisinden-baskısına, dağıtımından-haberlere kadar hepsi ayrı ayrı bir kalem masraf.

Artık sıradan haberleri unutun. Belediye Bülteni gibi çıkan diğer gazetelere boş yere para harcamayı bırakın. Onlar haklının yanında değil güçlünün yanında yer alırken, bizler ise haklının yanında güçlüye karşı daha gür ses ile bağırmaya geldik.

Şikayet Ediyordunuz!!!
Gerçek Haber Gazetesini 28 Temmuz 2020’de bıraktığımızda deyim yerindeyse 7’den 70’e iktidarından muhalefetine hepiniz “Doğru haber alamadığınızdan” şikayet ederken “bütün gazetelerin sanki tek kalemde çıktığını söyleyerek sitem ediyordunuz.
Onlar günlük çıkıyor, GERÇEK HABER Gazetesi ise onlar kadar ekonomiksel gücü olmadığı için haftalık çıkacak. Önümüzdeki dönemde planımız ise Haftada 2 gün çıkarmak. Asıl hedefimiz ise sizlerin vereceği reklam destekleri ile ayakta kalarak GÜNLÜK çıkmak hedefimiz.
Şimdi gelin bu deneyi sizleri net görün. Şuan etrafınızda bulunan 18 Aralık 2023 tarihli bütün gazeteleri alın elinize ve bakın başlıklarına.
Eğer GERÇEK HABER Gazeteside diğerleri gibi bülten haberciliği yapıyor, gerçekleri söylememek için başını kuma gömüyor ise o zaman bu gazeteyi dağıtan emekçi arkadaşımıza söyleyin gelmesin size. Boş yere vakit kaybı yaşamayın.
Ama… Bu gazete diğer gazetelerden haber olarak farklı bir ses ise, sizlerin sesine kulak veriyor ise o zaman 0539 579 86 44 numaralı WhatsApp hattımıza reklam vererek gazetenin çıkmasına ve daha çok etkili olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Birlikte başaracağımıza inanıyoruz.

 

WhatsApp hattımıza gördüğünüz olumsuzlukları, haksızlıkları da dile getirebilir birlikte haberlerimizi yazarak sizlerde bizlere yardımcı olur, görüş ve düşüncelerinizi 7/24 dile getirerek üzerinde durmamız gereken konuları gözden kaçırmış olsak dahi sizlerin uyarıları ile daha güzel haberlerde birlikte oluruz.

Söz Veriyoruz…
Gazetecilik muhalefet etmektir. Elbette iktidarı eleştireceğiz. Ama size söz veriyoruz, muhalefeti de rahat bırakmayacağız. Siyasi partisi ne olursa olsun, kim yanlış yolda, kim haksızlık peşinde ise makamına, mevkiisine ya da rütbesine bakmadan, kalemimize geri adım attırmadan alenen yazacağız. Bizler hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadığımız gibi bundan sonra da olmayacağız. Haksız kim ise karşısında dimdik duracağız. Tek derdimiz AKSARAY. Tek derdimiz AKSARAY’ın ve AKSARAYLI’nın menfaati, tek amacımız HAKLININ ve HALKIN sesi olmak. Haftaya görüşmek ümidiyle, Hoşça ve Dostça kalın.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Arkadaşımız Öldü Canlı Yayına Geçelim

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?