Hakkımızda

Aksaraysondakika.com

Adres : Kurtuluş Mah. 3830 Sk. No: 1/1 Merkez / Aksaray

Telefon : +90 539 579 86 44

Email : armagan_sen@hotmail.com - iletisim@aksaraysondakika.com

 

Aksaray’ın Korkusuz Haber Sitesi

Aksaraysondakika.com’da yayınlanan haberlerimiz Aksaray ve Kamuoyunun çıkarları doğrultusunda, hiçbir kimsenin baskısı altına girmeden sadece halkı düşünerek, Türkiye Cumhuriyet'i yasalarına uygun, Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı, manevi değerlere saygılı haberler yapmaktayız.

Gerçekten Taraflı, Sansürsüz ve Aykırı haberlerimiz ile gücümüzü halktan ve haktan almaktayız. Haklı Güçsüz olsa dahi her zaman doğrudan yana olduğumuzu daha önce ki haberlerimizde olduğu gibi bugünden sonra da aynı bildiğimiz yolda ilerlemekten asla vazgeçmeyeceğiz.

Aksaraysondakika.com; Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

Ne Yapıyoruz?

Aksaray’da meydana gelen olaylar ve gelişmeleri kendi haber merkezimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden Aksaray’ın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.

Yasalara Uygun

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

Telif Hakkı ve Tazminat

Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler, başta 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında korunmaktadır. Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikler sadece aksaraysondakika.com dan yazılı izin alınarak verilen izin kapsamında kullanılabilir. Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikleri Aksaray Son Dakika’dan izin almaksızın herhangi bir şekilde kullanmanız durumunda başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında hukuki ve cezai sorumluluğunuz doğar.

Web Sitesi üzerinde yayınlanan içeriği Aksaray Son Dakika’dan izin almaksızın ya da verilen iznin kapsamı dışında kullanmanız durumunda, aşağıda belirtilen tarife üzerinden Aksaray Son Dakika’ya telif tazminatı ödemekle yükümlü olacağınızı bildiririz.

Videolu İçerikler 7.500,00-TL(Yedi Bin Beş Yüz Türk Lirası)

Videosuz İçerikler 3.000,00-TL(Üç Bin Türk Lirası)

Yukarıda açıkladığımız üzere, Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikleri Aksaray Son Dakika’dan izin almaksızın kullanmanız ya da verilen iznin kapsamı dışında kullanmanız durumunda, yukarıda belirtilen tarife üzerinden telif tazminatı ödemekle yükümlü olacaksınız. Bu tarife üzerinden ödeme yapmadığınız durumda ise hem telif haklarını ihlal etmeniz hem de haksız rekabet yaratmanız nedeniyle hakkınızda hukuk davası açılacağını ve savcılığa şikayette bulunulacağını bildiririz.

Saygılarımızla, www.aksaraysondakika.com

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?