FETÖ’nün Mirasçıları

15 Temmuz 2016 gecesinde hain darbe girişiminin başrolü, tasması Katil Amerika’nın elinde olan Silahlı Terör Örgütü Gülen Cemaatinin elebaşı Fethullah Gülen denilen şahsiyetsiz ve aklını onlara kiraya veren asalakların girişmiş olduğu süreci hep birlikte yaşadık.
Aradan 3 yıl geçse de bu hainliği aklımızdan çıkarmayacak kadar ne deliyiz, ne de unutkanız.
15 Temmuz’u yaşatan Din maskesini kullanan cemaat yapılanması himmet, hizmet ve sözde mahrem abla ağabeyleri ile kaleşçe saldırdıklarından 3 yıl geçti.
Binlerce aklını kiraya veren asalaklar kolluk kuvvetlerince yakalanarak Adalet’e teslim edildi. Hâlâ tasması Katil Amerikan’ın elinde olan Silahlı Terör Örgütü elebaşısı Gülen Cemaatinin kurucusu kendine dahi faydası olamayan BAŞ HAİNİN arkasından gidenler de adını koydukları mahrem evlerde aşağılık şekilde yakalandıklarını görüyor, izliyoruz.
Ardından 3 yıl oldu Kahpece Darbe girişiminin ardından. Yapılanları unutmuyoruz, unutmayacağız. Unutursak kanımız kurusun. 
Ama…
Yapılanları unutmasak da, kuruluşundan Kahpeliğe kadar geldiği süreci unutmuş gibiyiz. 
“Efendim; Müslüman adamlar, çocuklara Kur’an-ı Kerim öğretiyorlar. Efendim; Müslüman adamlar, çocuklara dini öğretiyorlar. Efendim; Müslüman adamlar, çocukları okutuyorlar” dediğiniz ve 2016 öncesinde söylediğiniz cümleler geliyor kulağıma…
Dini, maske olarak kullanan Silahlı Terör Örgütünün üyeleri tek tek yakalanıyor, yakalanacak. 
FETÖ Nasıl Başımıza Bela Oldu?
Müslüman adamlar diyerek güvendiğiniz çocuklarınız onların örgüt evlerinde büyüyerek Terörist oldular, Yüce Türk Milletine kurşun sıktılar. Yüce Türk Milletinin çocuklarının hakları yenilerek sınavlardan o teröristler tam puan aldı. İşe girecek kişilerin referansı Onlar olmadığı için elendiler, yerlerine O terörist örgüt üyeleri yerleştirildi. Devlet’in mahremine girdiler, Devletin namuslu memurlarına, müdürlerine iftira atarak; Devletin tersanelerine, Ordusuna girerek GENELKURMAY BAŞKANINI, yüzlerce Subayları Vatan Haini ilan ettiler… 
O “Ergenekon, Balyoz” gibi iftiralar ile Vatan Haini ilan edilen Yürekli Yiğitler gerçek ortaya çıkınca her şey anlaşıldı.
Din kisvesi altında düğünlere, sünnetlere giderek mevlid-i şerif okudular parasıyla.
Dershaneler, özel okullar, gazeteler çıkararak para topladılar “Himmet” altında… 
Esnaftan para topladılar… “Allah Razı Olsun, Mümin Kardeşim” diyerek…
En önemlisi de; Yüce Türk Milleti’nin manevi duyguları ile oynayarak “dini” kullandılar…
FETÖ’nün Mirasçıları
15 Temmuz Kahpe ve Hain Derbe Girişimi sonrasında gerçek yüzleri ortaya çıkan Terörist Cemaat ve üyelerinin yaptıkları ortada iken, Şu günlerde iki ayrı sözde Din öğreten ve Din Maskesi ile milletin karşısına çıkan Cemaatte aynı FETÖ’nün yetiştiği gibi ilerliyor. 
Önlem alınmaz ise bugün Cemaat diye geçinenler 5 yıl sonra FETÖ gibi TERÖR ÖRGÜTÜ olacaktır…

2019-02-09 16:06:37

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Belediyeyi’de Kaybederse!!!

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?