Dünya ve Asrın Lideri Erdoğan

Çin’de başlayan daha sonrasında dünyayı etkisi altına alan Küresel Korona Virüsü nedeniyle salgın yaşayan ülkelerde iktidar temsilciler halk için çeşitli önlemler alarak ekonomik anlamda da kendi bütçelerince adımlar attılar. 
Çin’den sonra konuşulan İtalya ve Amerika damga vurdu Korona Virüsü nedeniyle yaşanan ölümlerde ve vaka sayılarında. Ülkemizde ise bilindiği üzere ilk vaka 11 Mart tarihinde açıklandı. Yaşanan vakalar ile gün gün ölüm sayısı artarken, tedavi olup iyileşen sayısı da son 1 haftadır günlük tespit edilen vaka sayısını geçmesi umutların ve sevincin kaynağı oldu.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapılan günlük değerlendirme açıklamaları ile Sokağa çıkma yasağı beklenirken bu süreçte İçişleri Bakanı Soylu’nun talimatı ile 31 ilde 2 saat kala verilen sokağa çıkma yasağının tepkileri sonrasında Bakan Soylu istifa sunsa da Asrın Lideri Erdoğan tarafından kabul edilmedi. Tüm bunlar yaşanırken Korona virüs ile mücadelede farklı bir yol izleyen AKP iktidarı deyim yerindeyse virüsün kafasını karıştırdı. 
2 gün içeri 3 gün dışarı, 3 gün içeri 4 gün dışarı uygulaması ile önlem alınmaya çalışıldı. Bu değişik uygulama ile virüsün aklı karıştı ne yapacağını şaşırdı. Bu uygulama 1-2 hafta daha sürer ise Korona adeta çıldırarak tasını tarağını toplayarak Türkiye’den kaçar.
Asrın Lideri Erdoğan’ın talimatı ile yurttaşlara ücretsiz maske dağıtımı da yine AKP iktidarı tarafından gerçekleştirildi. CEHAPE zihniyetindeki Belediye Başkanları ise bu dönemde başta İstanbul – Ankara – Adana – Eskişehir olmak üzere Belediye Başkanları halka yardım etmek isterken, İçişleri Bakanı Soylu bu durumun yasal olmadığını belirterek bu yardımları iptal etti.
İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları tarafından yapılan yardım kampanyası İçişleri Bakanı Soylu tarafından durdurulurken, Asrın Lideri Erdoğan yine sahaya çıkarak halkımızı düşünerek hamle yapıyor ve ‘Biz Bize Yeteriz’ kampanyası ile Millet-Devlet elele dercesine dünyaya örnek olarak yardım kampanyası başlatıyor. 
Bu arada CEHAPE’li Belediyelerin başlattığı yardım kampanyalarından toplanan paralara el konuyor. Yav Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş size ne oluyor. Bakın bu ülkeyi AKP iktidarı ve Dünya’ya liderliğini ispaztlamış Asrın Lideri Erdoğan yönetiyor. Ya İmana gelin İmamoğlu ya da muhalefetliğinizi Yavaş yapın Mansur arkadaş. 
 
Asrın Lideri Erdoğan Dünyaya verdiği örnek olacak ‘Biz Bize Yeteriz’ kampanyasından elde ettiği gelir ile halkımıza yardım yapmaya devam ediyor. Bunu kıskanan muhalefet Asrın Lideri Erdoğan’ı eleştirmeye başlıyor. Dünya ve Asrın lideri Erdoğan’ın yaptığı her çalışma muhalefetin eleştiri oklarına sebep olurken Erdoğan yaptığı açıklamalarda ise ‘Eyyyyy CEHAPE !!! Eyyyyyy Kılıçdaroğlu!!!’ diyerek eleştirilere cevap verirken, bir yandan da hükümetinin yaptığı çalışmaları anlatıyor. 
Her 10 dakika konuşmasında ekliyor Dünya ve Asrın lideri Erdoğan o meşhur sözünü ‘Bu CEHAPE Zihniyeti varya bu CEHAPE’ ‘Eyyyyy CEHAPE !!! Eyyyyyy Kılıçdaroğlu!!!’ 
Bu arada CEHAPE zihniyetinde yer alan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar yapıyor yine yapacağını ve Sahra Hastanesi kuruyor… ‘Eyyyyy Karalar!!!! Sen kimsin? Bu ülkenin bakanı var nasıl Pazar alanını hastane yaparsın’ diyerek İçişleri Bakanlığı tarafından mühürleniyor hastane….
Adana’da CEHAPE zihniyeti mühürlendi derken durmuyor ki arkadaş bu CEHAPE Zihniyeti. Bu seferde Eskişehir’de CEHAPE’li Yılmaz Büyükerşen çıkıyor dar gelirli yurttaşa ücretsiz yemek dağıtımı yapıyor. Yav sen kimsin Büyükerşen? Bak bu ülkeyi Dünya’nın ve Asrın Lideri Erdoğan yönetiyor. Yurttaşa ücretsiz yemek dağıtmak nedir kardeşim? Yaparsa böyle bir çalışmayı Asrın Lideri Erdoğan yapar… Büyükerşen’in de aşevi kapatılıyor….
Muhalefet, Asrın Lideri Erdoğan’ı eleştirirken, Erdoğan tüm bu eleştirilere cevap vermek için geçiyor halkın karşısına o sihirli cümleyi söylüyor; “Amerika’ya tıbbi malzeme yardımında bulunuyoruz” işte Türkiye’nin gücü… İşte Asrın Lideri Erdoğan’ın gücü….
Amerika dediğimiz şu KATİL olan ülke olan var ya hani….
Amerika dediğimiz şu IRAK’ta Müslüman Kadınlara tecavüz eden ülke var ya hani….
Amerika dediğimiz şu Kandil’de bulunan Domuz Sürüsü Terör Örgütüne yardım gönderen ülke var ya hani….
Amerika dediğimiz şu FETÖ – PDY Silahlı Terör Örgütü Elebaşı Fethullah Gülen denilen aşağılık yaratığı vermeyen ülke var ya hani….
İşte bu Amerika’ya, Asrın Lideri Erdoğan’ın talimatı ile tıbbi malzeme gönderiyoruz ülke olarak… Görsün bakalım Amerika, dünya lideri kim?

2020-05-02 14:37:17

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Psikorona

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?