AK Parti’yi, AKP’liler Bitirecek!!!

Yerel seçimler öncesinde Aksaray Belediyesinin çalışmayapmaması vatandaşın tepkisine neden olurken, bu da AK Parti’nin Aksaray’daadeta buz gibi yavaş yavaş erimesine neden oluyor.

‘Şehre İYİ Gelecek’ sloganı ile 2014 seçimlerinde büyükumutlarla aday olan ve AK Partiden Belediye Başkanı seçilen Haluk Şahin Yazgıve ekibi geldiği an yaptığı ilk icraat koltuğu devir aldığı aynı partilibaşkanı Nevzat Palta’yı makam konutunda çıkartırken, o konutu türlü bahaneleriletirken Belediye Başkanlık köşkü 5 yıldır kaderine terk edildi.

Konut macerası bitmeden AK Partili Yazgı ve Ekibi NevzatPalta’nın yaptırdığı birçok yapıtı yıkmakla şehirden Palta’nın izini silmeyeçalıştı.

Haziran Genel seçimlerinde Genel Merkeze Milletvekili adaylarıhakkında görüşler bildiren Yazgı o görüşlerine Palta hakkında iddialı görüşlerigündeme damga vurdu.

Son zamanlarda AK Partili Aksaray Belediyesinin vatandaşaeziyet edercesine ağırdan yaptığı çalışmalar artık seçmenler için bıçağınkemiğe dayandığı an.

AK Parti içerisindeki AKP’liler olduğu sürece AK Parti kankaybediyor. AK Parti’de kaybedilen kan ise MHP ile İYİ Parti arasındapaylaşılıyor.

AK Parti içerisindeki AKP’liler nedeniyle her seçimdeAksaray’da açık ara önde olan AK Parti’nin bu seçim 3’lü bir yarış içerisindeyer almaya devam edecek.

Seçimlere yakın her geçen gün AK Parti oy kaybına nedenolurken, MHP ile İYİ Parti ise yükselişe geçiyor.

AK Parti içerisindeki AKP’liler sadece Aksaray Belediyesindedeğil, AK Parti içerisindeki gruplaşmalar içerisinde de AKP’liler oldukçafazla. AK Parti içerisindeki gruplaşmalar ayyuka çıkarken, bu gruplaşmalariçerisindeki AKP’liler de AK Parti’ye zarar vermeye, AK Parti’nin oykaybetmesine neden oluyor.

Seçmenin AK Parti’ye olan güvenci ve inancı ise AK Partiiçerisinde rol alan AKP’lilerden kaynaklanmakta. AK Parti yönetimi buAKP’lilere çözüm bulamaz ise 2018 Haziran Genel Seçimlerinde yaşamış olduklarıbaşarısızlığı Yerel seçime de taşıyacak gibi görünmekte.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy; partisinin oy oranınıne kadar da yükseltmeye çalışsa da AKP’lilerin buna izin vermeyeceğinin enbüyük göstergesi olarak 2018 Haziran Seçimlerinde ortaya koymaktadır.

Seçimler öncesinde AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy AKParti içerisindeki AKP’lilere önlem almaz ise bu durum seçimlere kısa süre kalaiçinden çıkılmaz bir hâl içerisinde olur.

2019-01-24 10:55:50

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Klavye’de Destek

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?