Klavye’de Destek

Ajans AHA ve Gerçek Haber olarak yayın politikamızda Spor haberlerine yer vermemeye özen gösteriyorduk. Ancak Aralık ayında Aksarayspor’a yapılan haksızlık karşısında tribünlere oynayan siyasiler, sporu da siyasete alet etmişken bizde birkaç kelime yazma gereği duyduk.
Aksarayspor için önceki gün akşam Aksaray Valiliği ve Belediye Başkanlığınca ortaklaşa birliktelik yemeği düzenlendi. Yemeğin amacı Aksarayspor’a maddi olarak destek ve birliktelikti.
700 kişilik rezerve edilen salonda boş masa ve sandalyeler çoklukta olunca fotoğraf objektiflerine Aksarayspor’un sahipsizliği yansıdı.
Sosyal Medya hesaplarından “Aksarayspor’un yanındayız, arkasındayız” diye yazan kürsülerde “Aksarayspor’a haksızlık yapılıyor” diye konuşan milletvekilleri programda yoktu. Gözler o tribünlere oynayan başta AK Parti Aksaray Milletvekilleri İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel’i arasa da onlarda bu destek yemeğinden bir ay önce sosyal medya hesaplarında Aksarayspor’a destek çıkarken görmüştük.
Sosyal Medya hesaplarında “Aksarayspor’a yapılan haksızlığın karşısındayız. Aksarayspor’un her zaman yanındayız” cümleleri ile Aksarayspor’a desteklerini esirgemeyecek siyasilerin olması Aksaraylıların hoşuna gitmişti.
1 ay önce Aksarayspor için her şeyi yapacak olan siyasiler, 1 ay sonra Aksarayspor için birlik ve beraberlik yemeğinde yoklar.
AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak ve birçok siyasi isim sadece 1 ay önce klavyede destek oldular Aksarayspor’a.
Aksarayspor’un yanında yer alan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş, İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Hasan Hüseyin Çiftçi ve İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Polat Açıkgöz ise klavyede Aksarayspor’a destek olanlardan değil bizzat destek ve birlik yemeğinde yer alan isimler olarak Aksarayspor’un tarihine geçtiler. 
Haydi yazalım sosyal medya hesaplarımızdan; “Aksarayspor YALNIZ değil!!!”

2019-01-23 19:21:24

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

O İsime Çığ Gibi Destek

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?