Elektronik Fahişeler Yuvalar Yıkıyor

Son yıllarda artık normalleşmeye girdi telefonda mastürbasyon fantazileri. Hatta bu seks fantazileri üzerinden para kazanan sözüm ona ajanslarda mantar gibi üremeye başladı. Kendilerince bir şirket kurup adına da ‘Ajans’ diyerek, birçok kadına iş imkanı sunan bu kan emiciler, bünyelerine kattıkları kadınlara da ‘Model‘ olarak adlandırılıyor. Aslında birçok ailenin yapısını temelden sarsan bu kan emicilere karşı neden hiçbir kurum işlem yapmıyor merak konusu adeta.

 

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’nin yakından takip ettiği ‘Müge Anlı İle Tatlı Sert‘ programında da bu tür programlardan kısmen bahsedilmişti. Özellikle kadınlarla sohbet ve o ortamda adına ‘Show‘ dedikleri, telefonda görüntülü seks yapılarak, sözde modellerin hesabına ‘Coins’ adı verilen kazanç sağlayarak haftalık 3 Bin Lira ile 15 Bin Lira arasında para kazancı sağlanıyor. (Bu rakam bedenlerini tanımadıkları insanlara sunanlar için. Adeta bir nevi Elektronik Fahişeler için) 

 

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in garsonların bahşişlerinden bile vergi alacağı düşüncesi konuşulurken, geçtiğimiz haftalarda kafe işletmelerine Vergi Dairesi tarafından adeta baskınlar düzenlenirken, bu sözde Ajanslar (Elektronik Pezevenkler) ve Modeller (Elektronik Fahişelerin) hesapları neden inceleme altına alınmıyor?

Haftalık yattıkları yerden aldıkları paraları yukarıda yazdım. Kabataslak bir hesap yapılsa Elektronik Fahişelerin Aylıkları 15 Bin lira ile 60 Bin lira arasında değişiyor. Vergi vermeyen bu fahişeler, aynı zamanda sigortalı olmadıkları içinde zaman zaman belediyelerden, sosyal hizmetlerden yardım bile alıyor.

 

Elektronik Kerhane olarak adlandırılan bu programlarda modeller (Eltronik Fahişe), ajanslar (Elektronik Pezevenk), müşteri olan erkekler ise Elektronik KERİZ olarak kullanıcılar arasında dalgası bile oluyor.

 

Livu, Tumile, Holla, MatchPub gibi birçok program görüntülü sohbet etme olanağı sağplarken, işte o kan emici ajanslar, kendi bünyelerinde çalışan sözde Model olanlara ise kazandıkları sözde coinsler karşılığında ödeme yapıyor. Her programın ve ajansın ödeme günleri zaman zaman değişse de Elektronik Fahişelere ödemeler Cuma günleri yapılıyor.

Yine bu programlar birçok sosyal medyada reklamlar verilerek, yeni Fahişeleri ve yeni kerizleri avlama peşinde.

 

Model olarak adlandırılan Elektronik Fahişeler ile ajans olarak adlandırılan Elektronik Pezevenkler haftada bir kez 1 saat süren WhatsApp guruplarından görüşmeler yapıyorlar. Bu görüşmelerde ajans çalışanları bu gruplarda genelde bayanları, Modeller ile konuşturarak halk deyimi ile gaz vererek “Haydi prensesler, güzeller, bu hafta daha iyi çalışın, daha farklı gösteriler suınun” gibi motive sözleri veriliyor.

 

Öte yandan bu programlarda çalışanların %50’sinin medeni hali dul olarak gözlemlenirken bu kişilerin birçoğunun nafaka ve ya devlet kurumlarından yardım aldıkları ortaya çıkarken, %25’inin evli olduğu ancak eşinin bilmediği yine %25’inin ise 18-28 yaş arası bekar bayanlardan oluşurken, ailelerinin ise bu tür programlarda çalıştıklarını bilmedikleri öğrenildi.

 

İşte Bir Kullanıcının İtirafı;

Livu ve Tumile programlarının ortak modeller tarafından yapıldığı aşikarken, bu programlarda Yağmur Aksu kullanıcı adı ile model olarak çalışan kadının acı itirafını harfi harfine size aktarıyorum; “Programda asla hiç kimse gerçek adını, işini, şehrini söylemez. Birçok erkek bizleri eşeleşme ile bulur ve oradan özel sohbete geçeriz. Özel sohbete geçildiğinde ilk 30 saniye model, müşteri (erkek) ve ajans yetkilisi yer alır. 30 saniye sonrasında ise ajans yetkilisi konuşmadan çıkar. Ama şunu ekleyeyim her an istediği zaman tekrar o özel konuşmaya gelebilir. Bunu müşteri anlamaz. Birçok erkek ile sohbet ederken, birçok erkekte adına show dediğimiz telefonda mastürbasyon fantazisi uygulanır. Tabiki bunlara bazen müşteri tarafından hediyelerde eklenir.

Bizler model olarak arandığımız dakika ve aldığımız hediyelerden kazanç sağlarız. Aylık 20 ile 25 Bin arasında para kazanırım. Vergisi yok, algısı yok, başından patron yok. (Gülerek) İş yerin internetin çektiği her yer diyebilirim.

 

Benim gerçek ismim S.V. 2 kere evlilik yaptım boşandım, Ankara’da yaşıyorum. Bir tane kızım var. O’da babasında kalır. Mesleğim yok ama aileme ise hastanede temizlik işçisi olarak çalıştığımı söylüyorum. Ankara büyükşehir nasıl olsa, hangi hastanede çalıştığımı söylemediğim için rahatım. Tek yaşıyorum. Ankara Büyük Şehir Belediyesi tarafından yatırılan ihtiyaç sahipleri için seçim öncesine kadar 1000 Lira ama şimdi 1500 Lirayı buluyor.

 

Ama programda kendimi Yağmur Aksu olarak tanıtırım. Kendimi burada hemşire olarak tanıtırım. Bu programa şahsi fotoğraflarımızı da yükleriz. Burada mümkün mertebe kimseye telefon numaramızı yada kişisel verilerimizi vermeyiz. Ama ben burada 1 erkekle defalarca kulübe giderek alkol aldım, yemek yedim. Tabii ki hesabı o keriz ödedi. Diğer birisi ise oyuncak ayıları sevdiğim için ona 3 tane büyük oyuncak ayıcık aldırdım. Birisi ile buradan tanışarak sevgili oldum. Ona show yapmadığımı söyledim ve birgün burada sevgilime show yaparken yakalandım. Bir süre girmedim. Ama dayanamadım tekrar programa girdim, sevgilimden ayrıldım. Çünkü buradan para kazanmak çok kolay ve karışanım yok.

 

Erkekler Bize Göre Keriz!!!

Programda müşteri olarak tanımladığı ve onların sayesinde para kazanan Yağmur Aksu isimli kullanıcı buraya giren erkekleri ise (KAHKAHA ATARAK söylüyor) keriz, ezik, pislik, köpek gibi görüyoruz. Hiçbir zaman gerçek hayatımızla ilgili bilgi vermezken, aynı şehirde yaşadığım ve biraz olsun kanım ısındıysa onunla reel görüşüyorum. Zaman zaman evime de aldıklarım oldu. Ama en çok dışarıda görüşerek onlara içtiğim alkollerin, yediğim yemeğin parasını ödetiyorum.

 

Birçok müşteri olan kullanıcı erkekler evli. Ama benim için problem değil. Çünkü ben onlarla sohbet ederken yada onları boşaltırken sonuç olarak yatmıyorum. Birçok gerizekalı enayi aylık 50 Bin Lira kadar coins yüklemesi yapabiliyor. Amaç onları ne kadar çok özelde tutarsam o kadar çok paralarını kazanırım. Zaman zaman show yaparken farklı isteklerde de bulunanlar var. Burada çok ilginç teklifler de alıyorum. Kimisi ev açmayı istiyor, kimisi ise birlikte yaşayalım diyor. Yada kimisi de küfür ediyor ve ya ailesi ile sorunlarını da anlatan var.

Hatta burada Model olarak çalışan kadınların (Elektronik Fahişelerden Bahsediyor) bir kısmı evli, birçoğu dul, bazıları ise bekar. Ama hiçbirinin ailesi burada çalıştığını bilmiyor. Bilseler zaten kimse izin vermez. Ama burası bir geçim kaynağı bizler için. Güzel parası var. Evet show yapıyorsunuz, ama orosbu değilsin. Çünkü kimseyle yatmıyorsun…

 

Aileler Dikkat!!!

Yağmur Aksu isimli kullanıcı, evli eşlerin telefonlarını kontrol ederek bu tür programların olup olmadıklarına baksınlar. Birçok erkek buradaki kadınlar yüzünden yuvalarını yıktılar. Açıkçası ben kimsenin yuvasını yıkmadım, ama birçok enayinin parasını yedim. Onlarda girmeselerdi bu programa. Anne-babalar kızlarının telefonlarını kontrol etsinler, bu programda çalışıyor olabilir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İlk Dersimiz Yanlışa Yanlış

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?