Milli Eğitim Müdürlüğü Açıklama Yaptı

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Merkez’de bulunan bir lisede okulun hizmetli görevlisi ve okul müdürünün okula yaklaşık yarım saat gelmesi nedeniyle soğuk hava da yüzlerce öğrenci ve onlarca öğretmen dışarıda kalmasını Aksaray Son Dakika Haber Merkezi olarak dile getirmiştik.

Skandalın adresi Aksaray Somuncubaba Anadolu Lisesinin hafta içi her gün 07:45 de açılan okul, Aksaray Valiliği tarafından dün yapılan ‘köy ve ilçelerde bulunan okul tatil haberi’ nedeniyle okulun tatil olacağını düşünen hizmetli ve okul müdürü okulu açmadı. Ders saati için okula gelen öğrenciler ve öğretmenler okulun kapalı olması nedeniyle soğuk havada dışarıda kaldılar. Okulun hizmetli görevlisi telefon ile aranarak okula gelmesi istendi.

Okul Müdür Vekili de Yoktu…

Okulun hizmetli görevlisi ‘Okul Tatil’ diye gelmeyince yüzlerce öğrenci ve onlarca öğretmen soğuk havada dışarıda beklemek zorunda kalırken, okul müdürünün izinli olması nedeniyle Okul Müdür vekili de o saatte olmaması bir başka düşündürücü konu oldu. Öğrenci velileri Aksaray Valiliğini ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünü göreve davet konu hakkında derhal Soruşturma başlatılmasını istediler.

MEM Kartal; Derhal Soruşturma Başlattı…

Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen’in yayınladığı özel haber sonrasında Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal derhal soruşturma başlattı. Konu ile ilgili ivedilikle bir müfettiş görevlendirilerek soruşturma için Aksaray Somuncubaba Lisesine gönderildi. Soruşturmanın hızlıca tamamlanarak gerekli işlemlerin yapılacağı öğrenildi.

1 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bunun adı Sorumsuzluk derhal Soruşturma Başlatılmalı

HIZLI YORUM YAP

1 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?