Bunun adı Sorumsuzluk derhal Soruşturma Başlatılmalı

Özel Haber: Armağan ŞEN 

Aksaray Merkez’de bulunan bir lisede okulun hizmetli görevlisi gelmeyince yüzlerce öğrenci ve onlarca öğretmen soğuk hava da dışarıda. Soğuk havada yaklaşık yarım saat dışarıda kalan öğrenciler ve öğretmenler okulun hizmetlisinin gelmesi ile birlikte okula girebildi.

Skandalın adresi Aksaray Somuncubaba Anadolu Lisesinde meydana geldi. Öğrenci velilerinin iddialarına göre hafta içi her gün 07:45 de açılan okul,  Aksaray Valiliği tarafından dün yapılan köy ve ilçelerde bulunan okul tatil haberi nedeniyle okulun tatil olacağını düşünen hizmetli okulu açmadı. Ders saati için okula gelen öğrenciler ve öğretmenler okulun kapalı olması nedeniyle soğuk havada dışarıda kaldılar. Okulun hizmetli görevlisi telefon ile aranarak okula gelmesi istendi.

Okul Müdür Vekili de Yoktu…

Okulun hizmetli görevlisi ‘Okul Tatil’ diye gelmeyince yüzlerce öğrenci ve onlarca öğretmen soğuk havada dışarıda beklerken, okul müdürünün izinli olması nedeniyle okuldan sorumlu müdür vekili de o saatte olmaması bir başka düşündürücü konu oldu.

Öğrenci velileri Aksaray Valiliğini ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünü göreve davet konu hakkında derhal Soruşturma başlatılmasını istediler.

0 0 2 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Eğitime Ara

HIZLI YORUM YAP

0 0 2 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?