Helal Olsun YSSYBO Kızlarına

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Ortaokullar arası Futsal Türkiye şampiyonasında Aksaray Yavuz Sultan Selim Yatılı Bölge Ortaokulu kız çocukları Türkiye üçüncüsü oldu.

Samsun’ da gerçekleşen Kız Futsal Türkiye Şampiyonluğunda ilimizi temsil eden Aksaray Yavuz Sultan Selim Yatılı Bölge Ortaokulu kız çocukları turnuva boyunca verdikleri mücadele ile spor severlerin gönlüne taht kurarken, yarı final maçında yaşanan küçük talihsizlik sonucunda Türkiye üçüncüsü oldular.

 

 

Okul Müdürü Tülin İpek Çetin, Kızların başarılarından dolayı “Öğretmen ve öğrencileri ile gurur duyduklarını” dile getirerek, “azim ve inanç başarı ile sonuçlanır. Bunun en güzel örneği bugün kızlarımızın aldığı başarıdır” dedi.

Aksaray Yavuz Sultan Selim Yatılı Bölge Ortaokulu kız çocuklarının Türkiye üçüncüsü olmaların büyük katkı sağlayan başarılı Beden Eğitimi öğretmenleri Ahmet Çınar, Murat Sönmez öğrencileri ile birlikte başarıyı kutladılar.

 

 

Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak Aksaray Yavuz Sultan Selim Yatılı Bölge Ortaokulu kız çocuklarımızı, okul müdürü Tülin İpek Çetin,  Beden Eğitimi öğretmenleri Ahmet Çınar, Murat Sönmez başta olmak üzere Aksaray Yavuz Sultan Selim Yatılı Bölge Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder, hayatlarında başarılar dileriz.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Teftiş Yapan Müfettişe Sürgün Verildi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?