Müfettiş Kaya Sendikasından Neden İstifa Etti

Özel Dosya Haber: Armağan ŞEN

VARAN-3

KENDİNE KOLTUK İÇİN SENDİKASINDAN İSTİFA ETMİŞ!!!

 

 

Geçtiğimiz hafta başlattığımız Milli Eğitim Müfettişlerinden Cafer Kaya hakkında Özel Dosya Haberlerimizi yayınlamaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yaptığı soruşturmalarda akla mantığa uygun olmayan ve insanlara haksız yere ceza isteyen Müfettiş Cafer Kaya hakkında ilginç bilgilere ulaştık. Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak müfettiş Kaya’nın daha önce şuan üyesi olduğu sendikadan neden istifa ettiği olayın perde arkasına gazeteci Armağan Şen ulaştı.

 

Girdiği birçok soruşturmada akla mantığa gelmeyecek durumlarda ceza veren Müfettiş Cafer Kaya’nın son olayından sonra Kırşehir’e gönderilmek istendi. Kırşehir’e gitmek istemeyen Müfettiş Kaya memleketi olan Niğde’ye tayinin yapılması konusunda Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden usulsüz isteği olduğu ortaya çıkan müfettiş Kaya’nın aslında daha önce de yine kendine makam istediği öğrenildi.

 

Müfettiş Cafer Kaya şuan üyesi olduğu Türk Eğitim-Sen’den geçtiğimiz yıllarda üyelikten istifa ederek Memur-Sen’e üye olmak istemiş. Sendika değişikliği yapmak isteyen müfettiş Cafer Kaya geçtiğimiz dönem Memur-Sen’in Aksaray Temsilcisi Murat Günaydın’a haber göndererek “sendikamdan istifa ettim. Sizin sendikanıza üye olmak isterim. Ama Teftiş Kurulu Başkanlık görevini istiyorum” ifadesine yer vermiş. Bunu duyan dönemin Memur-Sen İl Temsilcisi başkanı Murat Günaydın ise müfettiş Cafer Kaya’nın bu şekilde kendi çıkarları için üye olmasını kabul etmemiş. Bu durumdan 6 ay sonra müfettiş Kaya tekrar eski sendikası ve şuanki üye olduğu Türk Eğitim-Sen’e üyelik oluşturmuş.

 

Müfettiş Cafer Kaya’nın 22 Yıllık Öğretmene Hangi Gerekçe İle Ceza Verdiği, hangi milletvekili hakkında neler söylediğini de yayınlamaya devam edeceğiz….

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tanık Diye İfade Aldı Sanık Olarak İşlem Yaptı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?