Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Merkez Çiftlik Mahallesi sakinlerinin bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte ilerleyen günlerde artan hava sıcaklıkları sonucunda serinlemek için sulama kanalını tercih eden çocukların boğulma gibi hazin son ile karşılaşılmaması için yetkililere çağrıda bulundular.

Mahalle sakinleri adına Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezine özel açıklamalarda bulunan Adem Atak isimli vatandaş; “Baharın gelmesinin ardından hava sıcaklıkları da iyiden iyiye yükselmeye başladı. İlerleyen günlerde artan hava sıcaklıkları sonucunda sulama kanalı olarak kullanılan bu kanala mahalle sakinlerinin çocukları girmekte. Her sene bir hüzünlü sonuç ile bir yada birden fazla gencimiz boğularak yaşamını kaybetmekte.

 

Yetkililer tarafından kanalın etrafı tel örgülerle kaplansada bu tel örgüler tedbir için yeterli olmamakta. Yetkililere çağrımız bu kanalın üzerinin kapatılmasıdır. Böylelikle sonu hazin olaylar ile karşılaşmayız” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İşçi Bayramı Siyasiler Ve Memurlar Tarafından Kutlandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?