ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Geçtiğimiz hafta Aksaray Merkez’de bir lisede yaşanan olay şok etkisi yaratırken öğretmen yapılan soruşturma sonucunda görev yeri değişen öğretmenin haberini AKSARAY SON DAKİKA (ASD) Haber Merkezi tarafından yayınlanan haber sonrasında yapılan işlemler sonucunda çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Öğretmen Yunus Emre Kalem’in geçtiğimiz aylarda çekildiği tahmin edilen şok görüntüsüne AKSARAY SON DAKİKA (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen ulaştı. Öğrencilere Taciz içerikli mesaj gönderdiği iddiası ile tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderilen Öğretmen Yunus Emre Kalem’in sınıfta ders halinde iken eline aldığı Muz ile adeta erkek cinsellik organı gibi görmesi ve ağzına alması öğrencilerin kahkaha atmasına neden olurken, tacizci öğretmenin videosu ise kısa süreliğine bir öğrenci tarafından saniye saniye kaydedildi.

 

Videonun kamuoyu tarafından görülmesi ise velileri çileden çıkartarak; “Çocuklarımız bu insanlara mı emanet. Umut ediyoruz ki; Adalet gereken cezayı bu kişiye verecek” serzenişinde bulundular.

Olay Aksaray Merkezde bulunan Necmiye Yazıcı Kız Meslek lisesinde meydana geldi. Okulda bilgisayar öğretmeni olarak görev yapan Yunus Emre Kalem İsimli öğretmen kız öğrencileri taciz ettiği iddia edildi.

Alınan bilgilere göre Aksaray Merkez Necmiye Yazıcı Kız Meslek Lisesinde görev yapan öğretmenin kız öğrencilere taciz içerikli mesajları ortaya çıkarken, öğretmen Yunus Emre Kalem’in evli olduğu ve eşinin ise hamile olduğu Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezinden Armağan Şen tarafından edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

 

“Senin Kokunu İçime Çekmek İstiyorum” 

Aksaray merkez Necmiye Yazıcı Kız Meslek lisesi öğretmenlerinden Yunus Emre Kalem’in 10’uncu sınıf bir kız öğrencisine “Senin Kokunu içime çekmek istiyorum” şeklinde cinsel taciz içerikli mesajlar atarken, öğretmen tarafından öğrencilere grup seks teklif ettiği de iddialar arasında yer alıyor.

 

MEM Soruşturma Başlattı

Olayın okul idaresine bildirilmesi üzerine okul idaresi Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bilgi verdi. Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan soruşturma sonucunda öğretmen derhal görev yeri değiştirilirken iç soruşturmanın devam ettiği ve soruşturma sonucuna göre adli soruşturmanın önümüzdeki günlerde başlayacağı öğrenildi.

 

Haberimiz Sonrasında Tutuklandı

10’uncu sınıf öğrencilerine cinsel içerikli mesajlar atan bilişim bölüm öğretmeni olan Yunus Emre Kalem’in yaşattığı olayı kamuoyuna duyuran Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen’in haberinin ardından Aksaray Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma nedeniyle şahıs polis ekiplerince gözaltına alındı.

Emniyet ifadesinin ardından 1 gece gözaltında kalan Yunus Emre Kalem isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

İddialar Çok Çirkin!!!

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen’in edindiği bilgiler ışığında iddialar peşpeşe geldi. İddialara göre öğrencilere taciz içerikli mesajlar atan öğretmen Yunus Emre Kalem’in hamile eşi öğrencilere para teklifinde bulunduğu ve şikayetten vazgeçmelerini istediği gelen iddialar arasında yer alırken, iddiaların ne derece çirkinleştiği ise apaçık ortada.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

O Öğretmen Cezaevine Gönderildi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?