Mahallemizin Sağlık Ocağı Ve Ortaokulu Yok

Özel Haber: Armağan ŞEN

Yaklaşan Mart yerel seçimleri öncesinde mahalle muhtarlığı için adaylar aylar öncesinde çalışmalarına başlarken, mahallenin sorunlarını yerinde incelerken, istişare ile sorunlara çözümleri ile geliyor.

 

Aksaray Merkez Ereğli Kapı Mahallesi Muhtar adayı Ali Öztürk haber servisimize yaptığı özel açıklamada; “Mahallelimiz Aksaray’ın en büyük mahalleleri arasında yer almasına rağmen, sağlık ocağı ve ortaokulu yok. Bunları yapmak ve mahallemize en iyi hizmeti yapacağıma inandığım için adayım” dedi.

 

Ereğli Kapı Mahallesi’nin yaklaşık 18 bin seçmeni bulunurken an itibariyle ise 18 muhtar adayı ismini açıkladı. Ereğli Kapı Mahallesi muhtarlık için aday olan Öztürk; “Mahallemizde özellikle bulvarlar üzerinde yaşanan trafik kazaları sonucunda maddi ve can kayıpları oluşmakta. Gerekli tedbirlerin alınması için adayım. 44 yıldır Ereğli Kapı mahallesinde yaşıyorum. Çocukluğumdan bu yana mahallemizin her sokağını tanıyor ve sokak sokak eksiklikleri biliyorum. Mahallemizin en büyük eksikliklerinden sağlık ocağı ve ortaokul yok. Muhtar olarak seçilmem durumundan bu eksiklikleri gidermek için çalışmalarıma ilk günden itibaren başlayacağım. İş yerimin de mahallemizde olması mahalle sakini dilediği zaman bana ulaşabilecek. Mahallemizde bu kadar çok adayın olmasının nedeni de 6 dönemdir muhtar olan Mehmet Çalışkan’ın yeniden aday olmayacağını açıklaması sonrasında aday sayısında artış oldu. Önemli olan aday olmak değil, yaşadığın yere sevdalanmaktır.

 

Mahallemizde bulunan çocuk parklarının aydınlatılmasından, olmazsa olmaz kameralar takılması çok önemli. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın güvenli şekilde oyun alanlarında bulunması her ebeveyn gibi benimde önceliğim arasında yer almaktadır” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Mahallemizin Sorunlarını Biliyorum Hizmet İçin Adayım

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?