ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Yaklaşan Mart yerel seçimleri öncesinde mahalle muhtarlığı için adaylar aylar öncesinde çalışmalarına başlarken, mahallenin sorunlarını yerinde incelerken, istişare ile sorunlara çözümleri ile geliyor.

 

Aksaray Merkez Paşacık Mahallesi Muhtar adayı Hacı Şanlı haber servisimize yaptığı özel açıklamada; “Mahallelimizle ortak istişareler ile fikirler doğrultusunda mahallemizin eksik hizmetlerini tamamlayacağız” dedi.

 

Şanlı; “Muhtar adaylığı çalışmalarımıza aylar öncesinden başladık. Paşacık mahallesinin belli başlı sorunlarından birisi Selçuk Bulvarı üzerinde yeterli trafik ışıklandırmalarının olmadığı, yaya geçitlerinin eksikliği, yollar ve temizlik konusunda gerekli çalışmalar için çalışmalar yürüteceğiz. Mahallemizi ve hizmet etmeyi sevdiğim için muhtar adaylığımı açıkladım. Şuan için mahallemizde 2 aday var. Diğer aday arkadaşıma başarılar dilerim. Nasip olur, mahalle sakinlerimizin takdiri ile seçilirsem ilk yapacağım iş mahallelimizin eksikliklerini hep birlikte istişare ederek öncelik eksiklikler için gerekli çalışmalar yapacağız” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bu Şahıs Nasıl Öğretmenlik Yapıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?