Haber: Armağan ŞEN

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, TBMM kürsüsünden 2 Haziran’da tekrarlanacak olan Güzelyurt seçimleri ile ilgili söz aldı.

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Kıymetli Güzelyurtlu hemşehrilerim, bugün size Türkiye Büyük Millet Meclisinden sesleniyorum. 35 yıl önce ilçe statüsüne kavuşan Güzelyurt’umuz Aksaray’ımızın maalesef ki en geride kalmış ilçesi durumundadır.  Doğası da, tarihi de, kültürü de, insanı da adı gibi güzel olan Güzelyurt ilçemizin keşke hizmetler ve devlet yatırımları noktasında bahtı da güzel olsaydı.

 

 

Güzelyurt, yatırım ve hizmetlerin en güzelini hak ediyor ama maalesef ki 20 küsür yıldır mevcut iktidara verdiği çuval çuval oyun ve desteğin karşılığını ne yazık ki hizmet olarak alabilmiş değil. İktidar partisi tarafından yıllarca üvey evlat muamelesi gören Güzelyurt’umuz bugünlerde seçim yenilenmesinden kaynaklı olarak ziyaretlerle pek de bir kıymetli hale geldi. Güzelyurtlu hemşehrilerimiz tıpkı Aksaraylı hemşehrilerimizin kara treni beklediği gibi 20 küsür yıldır hizmet ve hatırlanmayı bekliyor. İktidar, sanki Güzelyurt’un yıllarını heba etmemiş gibi, bir 5 yılını daha heba etmek için var gücüyle mücadele ediyor. 31 Mart yerel seçimlerinden sandıktan zaferle çıkan İYİ Parti belediye başkan Adayımız Hazim Turan Beyefendi’nin hakkını gasp ediyorlar. Yani Güzelyurt’un hakkını gasp ediyorlar.

 

 

Bilerek ve isteyerek kısıtlı iki vatandaşımıza oy kullandırarak kaybettikleri seçimi yaptıkları hile ile iptal ettirenler inanıyorum ki 2 Haziran’daki seçimde de ilk seçimde olduğu gibi sandığa gömülecekler ve tarihi bir farkla İYİ Parti’nin ve Hazim TURAN Başkanımızın zaferinin önüne geçemeyecekler. Yıllardır gelen bir hizmet yok, ama 31 Mart seçimlerinden sonra sürekli bir iktidar milletvekili ya da siyasi geliyor. Seçimi iptal ettirenler Güzelyurt’un yolunu bu vesile ile hatırlamış oldular. Umarım seçimden sonra da seçim sonuçlarına bakmaksızın yine unutmazlar. Geçtiğimiz hafta Güzelyurt’umuzda misafir ettiğimiz İYİ Parti Genel Başkanımız Sn. Müsavat Dervişoğlu’nun da siz kıymetli hemşehrilerimize söz verdiği üzere Akyamaç yolunu biz yapacağız! Aynı şekilde Narlıgöl kızıl kilise  arası ve Güzelyurt merkezden gölet arasındaki yolu da yapacağız.

 

 

Turizm yatırımlarıyla işsiz gençlerimize yeni iş kapıları açarken, tekstil  ve sanayi yatırımları ile ilçemize katma değer katacak, gelişimine katkı sunacağız. Ulaşım projelerinden, kadın ve genç aktivite merkezlerine, emekli yaşam merkezlerinden, kapalı semt pazarına ve Hazim Başkanımızın önem verdiği gençlerimize ve kadınlara yeni iş kapıları açacak Sera projesi gibi önemli projeleri hep birlikte hayata geçireceğiz. Bizler de Gelverili hemşehrilerimizin milletvekili olarak daha yaşanılabilir bir Güzelyurt için bu projelerin, eksiklerin ve taleplerin tamamlanması adına TBMM başta olmak üzere her platformda bu konuların takipçisi ve savunucusu olacağız.

 

 

Güzelyurt’a geciken yatırımların gelmesi için tüm kapıları Hazim Başkanımızla omuz omuza verip aşındıracak ve Allah’ın izniyle Güzelyurt’un hakkını söke söke alacağız! Güzelyurt İYİ Olacak. Yaparsa Hazım Başkan Yapar.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Otizmli Çocuk Olayında Aksaray Valiliği Zaman Kaybetmedi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?