Lise Öğretmeni Birçok Öğrenciyi Taciz Etti

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Aksaray Merkez’de bir lisede yaşanan olay şok etkisi yaratırken öğretmen yapılan iç soruşturma sonucunda görev yeri değiştirildi.

 

Olay Aksaray Merkezde bulunan Necmiye Yazıcı Kız Meslek lisesinde meydana geldi. Okulda bilgisayar öğretmeni olarak görev yapan Y.E.K. İsimli öğretmen 4 kız öğrenciyi taciz ettiği iddia edildi.

 

Alınan bilgilere göre Aksaray Merkez Necmiye Yazıcı Kız Meslek Lisesinde görev yapan öğretmenin 4 kız öğrenciye taciz içerikli mesajları ortaya çıkarken, öğretmen Y.E.K. in evli olduğu ve eşinin ise hamile olduğu Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezinden Armağan Şen tarafından edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

 

Grup Seks Teklif İddiası

Aksaray merkez Necmiye Yazıcı Kız Meslek lisesi öğretmenlerinden Y.E.K. 4 kız öğrenciye cinsel taciz içerikli mesajlar atarken, öğretmen tarafından öğrencilere grup seks teklif ettiği de iddialar arasında yer alıyor.

 

MEM Soruşturma Başlattı
Olayın okul idaresine bildirilmesi üzerine okul idaresi Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bilgi verdi. Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan soruşturma sonucunda öğretmen derhal görev yeri değiştirilirken iç soruşturmanın devam ettiği ve soruşturma sonucuna göre adli soruşturmanın önümüzdeki günlerde başlayacağı öğrenildi.

 

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Gerçek Haber Gazetesi Yazdı O Öğretmen Alındı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?