Aksaray’da Bir İlk Lisede TV Stüdyosu Kuruldu

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Aksaray Merkezde bulunan Necmiye Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bir ilki gerçekleştirerek Aksaray’da ilk defa bir okula televizyon stüdyosu kuruldu.

 

Aksaray Necmiye Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aksaray’da ilkleri yaşatarak ilk defa bir lisede Radyo Televizyon alanı açılırken, profesyonel olarak televizyon stüdyosu kuruldu.

 

Aksaray Necmiye Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yapılan televizyon stüdyosunun projesinden yapımına kadar gerçekleşen her safhasını Aksaraylı mimar Aktaş Mimarlık sahibi Kaan Aktaş tarafından gerçekleşti.

NMY Tv olarak lisede Radyo ve Televiyonculuk üzerine dersler verilecek olan  Necmiye Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde o bölümü tercih eden öğrenciler arasında önümüzdeki yıllarda vereceği mezuniyetler ile Türkiye’de hatrı sayılır gazetecilerin ve yeni isimlerin yetişmesinde büyük rol oynayacak.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ögrencileri Taciz Eden Öğretmenin Şok Görüntüleri

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?