Haber: Armağan ŞEN – Büşra Nur YILDIRIM

Türkiye’nin ilk ve tek çocuk spor okulu Aksaray’da Çelik çocuklar spor okulu Aksaray’da hizmet veriyor.

Çelik Çocuklar Spor Okulunda beş ana dal spor branşının yanı sıra, eğitim ve özel eğitim hizmetleri ile Aksaraylıların beğenisine sunuyor.

Çelik Çocuklar Spor ve Ana Okulu sahibi Abdullah Çelik Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen’e okulunu tanıtırken, okulda verilen eğitimleri şu şekilde sıraladı; “2-12 yaş aralığı tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak eğitim vermekte olup, verilen eğitimler yüzme, taekwon-do, jimnastik, okçuluk ve  flayzone spor dallarında eğitim verilirken, okul öncesi, sanat atölyesi, bale, modern dans eğitimleri verilmektedir. Yaklaşık 2000 metre kare alan içesinde bulunan Çelik çocuklar spor okulu geleceğin teminatı çocukların rahat ve güvenli bir şekilde eğitim almasını sağlıyor.

 

Türkiye’nin ilk ve tek çocuk spor okulu Aksaray’ımızda halkımızın hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Okulumuzda 2-12 yaş arası çocuklarımıza eğitim vermekte olup yılın 12 ayı tam zamanlı olarak eğitim vermektedir. Amacımız geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı  geleceğe hazırlamak spor ve eğitim alanında başarılı kendine özgüveni olan nesiller yetiştirmektir. Tüm  çocuklarımızı ve ailelerimizi okulumuza davet ediyoruz. Gelip görmelerini istiyoruz. Çünkü Türkiye’nin ilk ve tek çocuk spor okulu Aksaray’da”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da 3 Okul Hasarlı Olması Nedeniyle Taşındı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?