Öğrencilere Oyunla Trafik Eğitimi Verdiler

Armağan ŞEN

İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaklaşa yürütülen ‘Yayalar Kırmızı Çizgimizdir’ projesi kapsamında trafik kurallarının anlatıldığı Trafik Eğitim Tırı Aksaray’a geldi.

Vali Hamza Aydoğdu 15 Temmuz Milli İrade Meydanında öğrencilere yönelik trafik eğitimlerinin anlatıldığı trafik mobil eğitim tırını ziyaret etti.

Mobil trafik eğitim tırını ziyarete gelen öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Aydoğdu; trafikte yapmaları, uymaları ve dikkat etmeleri gereken kuralları en iyi şekilde öğrenmelerini istedi.

Aksaray Emniyet Müdürlüğü trafik şubesi ekipleri tarafından mobil tır içerisinde öğrencilere yönelik trafik kuralları ile ilgili eğitimler verilirken; emniyet kemeri, yaya geçitlerini kullanma, okul geçitlerini kullanma kuralları öğretildi. Kurulan eğitim alanında mini araçlarla trafik kuralları öğrencilere anlatılarak öğrencilerin trafikte daha bilinçli olması için bilgiler verildi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İnce; HDP ve İttifak Konusunda Net Açıklamalarda Bulundu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?