Lösemi Hastası İlkokul Öğrencisine Vali Kumbuzoğlu’ndan Ziyaret

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu; lösemi tedavisi gören ilkokul 3. Sınıf öğrencisi Talha Mutlu’yu ziyaret etti. Mutlu’nun 23 Nisan Çocuk Bayramını tebrik eden Vali Kumbuzoğlu; Türkiye’nin ilk yerli elektrikli otomobili olan TOGG’u yakından görmek istediğini belirten Mutlu’yu Valilik Makam aracı olarak kullanılan TOGG ile kısa bir şehir turuna çıkarttı.

 

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 3 yıldır okuluna gidemeyen Talha Mutlu’yu ziyaret etti. Koyu Galatasaray taraftarı ve oyuncu İcardi hayranı olan Mutlu’ya çok sevdiği Galatasaray forması hediye eden Vali Kumbuzoğlu, Mutlu ve ailesi ile bir süre görüştü. Vali Kumbuzoğlu; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla böyle özel bir günde Selçuk İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Talha Mutlu’yu ziyaret ettiklerini söyledi.

 

Mutlu’nun 5 yıldır lösemi tedavisi gördüğünü, 3 yıl boyunca da Millî Eğitim Bakanlığının ‘evde eğitim’ uygulaması kapsamındaöğrenimine evinde devam ettiğini kaydeden Vali Kumbuzoğlu, Mutlu’nun derslerinde de başarılı bir öğrenci olduğunu belirterek Mutlu’yu tebrik etti. Ailesinin Talha Mutlu’nun Türkiye’nin ilk yerli elektrikli otomobili TOGG’u çok sevdiğini ve görmek istediğini belirtmesi üzerine Mutlu’yu Valilik makam aracı olarak kullanılan TOGG’a davet eden Vali Kumbuzoğlu Talha Mutlu’nun dileğini gerçekleştirdi.

 

Mutlu ile 0001 plakalı TOGG makam aracına binen Vali Kumbuzoğlu Mutlu ile kısa bir şehir turu yaptı. Mutlu’nun tedavisinin tamamlanarak yeniden okuluna, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmasını dileyen Vali Kumbuzoğlu; Mutlu’ya ‘Her zaman yanındayız. Seni çok seviyoruz’ diyerek tekrar TOGG ile evine uğurladı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yaşar Altın’dan Ramazan Bayramı Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?