Yıldırım Bilet Paralarını İade Ettiğini İddia Etti

Haber: Armağan ŞEN

21 Mart Tarihinde Aksaray Son Dakika haber merkezinden Armağan Şen tarafından yapılan “Aksaray Defterdarlığını Göreve Davet Ediyoruz” başlıklı haberimizin ardından haberde adı geçen Yıldırım Medya işletmecisi Tuna Yıldırım WhatsApp ihbar hattımıza ulaşarak konu hakkında açıklamada bulundu.

 

İlimizde zaman zaman konser düzenleyen Yıldırım Medya sahibi Tuna Yıldırım’ın son 2 konserinin iptal olması ve bu konserler öncesinde sponsorlardan ve bilet satışlarından para aldığı bu paraları ise iade etmediği iddia edildi. En son 14 Ocak 2023’te Türk örf ve adetlerine karşı tavır sergileyen Murat Övünç isimli şahsın konserini Kadınlar Matinesinde düzenlemek isteyen Aksaray Yıldırım Medya sahibi Tuna Yıldırım’ın bu organizasyonuna başta Aksaray Milli İrade Platformu Başkanı Kuddusi Bakar olmak üzere Aksaray’da birçok Sivil Toplum Kuruluşu tarafından tepki gösterilmesi üzerine konser iptal edilmişti.

Tuna Yıldırım isimli şahıs WhatsApp ihbar hattımıza yaptığı iddialara göre iptal olan konserde satışı gerçekleştirilen biletlerin ücretlerini iade ettiğini söyledi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Samimiyetsiz Koçaş’ın ve Yalaka Basının Yalanları

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?