Samimiyetsiz Koçaş’ın ve Yalaka Basının Yalanları

Özel Haber: Armağan ŞEN

ATSO’nun gösteriş seven şovmen başkanı Ahmet Koçaş’ın ve halkı kandırmak için yalakalıktan vazgeçmeyen Yalaka Basının yalanlarını Gösteriş budalıklarını, Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen ortaya çıkarıyor.

ATSO başkanlığını kıl payı kazanan ama gösterişten vazgeçmeyen ATSO’nun şovmeni Ahmet Koçaş, deprem felaketini ikinci kez reklam fırsatına çevirdi.

 

ATSO başkanlığına Devir Teslim Tören Görüntüsü diyerek o dönem Koçaş ile Göktaş arasında gerçekleşen Kura görüntüsünü Aksaray’ın yandaş ve yalaka basınına izleterek yalan haber yapan yalakalar, yalakalıklarına devam ediyor.

Yalanda ve şovmenlikte sınır tanımayan ATSO’nun gösteriş meraklısı başkanı Ahmet Koçaş 9 Şubat tarihin ATSO binası önünde gönderilen 4 adet tırdan bir tırın gönüllü vatandaşların aynı gün Toptancılar sitesinde yarım malzemeleri ile doldurduğunu Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen ortaya çıkarmıştı.

 

Aksaray Posta Gazetesinin Yalakalığı, Koçaş’ın Şovmenliği, ATSO’nun Kuklası Ahmet Kulak

7 Mart Tarihinde Yalaka Aksaray Posta Gazetesi tarafından yalakalıkta sınır tanımayarak manşet olarak verilen “400 Depremzedeye İş İmkanı” başlıklı haberde gösteriş meraklısı şovmen Ahmet Koçaş ile Kirli Pazarlıklar iddiası sonrasında Yönetim Kurul başkan yardımcısı olarak görevlendirilen ve seçimler sonrasında Koçaş tarafından Antalya’da bir otel odasına kapatılan Kukla Ahmet Kulak‘ın da fotoğrafını koyarak reklam ve yalakalık kokan haberler yayınladı.

Oysa şovmen Ahmet Koçaş göreve geldikten hemen sonra 31 Aralık günü 2 emekçiyi ATSO’dan çıkarmış ve ATSO’dan gariban işçiyi çıkaran Koçaş yaveri Fatih Tekin‘in yanında çalıştığı iddia edilen 1 kişiyi işe aldığı iddia edilmişti. Bu konuyu  Yalaka Aksaray Posta Gazetesi bir tek kelime bile yazma cesaretinde bulunamamıştı.

 

Gösterişten uzak durmayan, her fırsatı değerlendiren, insanların manevi duygularını okşayarak reklamını yalaka basın ile yapmaya çalışan Koçaş 400 depremzedeye iş imkanı sunulacağını duyurmuştu.

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak açık çağrımızdır; Madem 400 işçi açığı vardı neden deprem öncesi Aksaray’ın evlatlarına iş imkanı sağlanmadı? Madem işçi ihtiyacı vardı 2 emekçi ATSO’dan neden atıldı?

Beyler, bayanlar, otele kapatılanlar, yalakalar şovmenliği bırakın, insanların manevi duygularını okşamayın gerçekçi olun…

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aday Adayı Karaüzüm’den ASD’ye Ziyaret

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?