Aday Adayı Karaüzüm’den ASD’ye Ziyaret

Haber: Armağan ŞEN

Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 2023 Genel Seçim tarihinin 14 Mayıs’ı işiaret etmesinin ardından Siyasi Partilerde aday adaylıklar isimlerini birbir açıklanmaya başlandı. Şuan için AKP’den 4 isim, CHP’den 2 isim, İYİ Parti’den 4 isim aday adaylıklarını duyururken, MHP ise Genel Merkezden gelecek talimat sonrasında aday adayları resmi olarak açıklamalarda bulunacak.

 

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti Aksaray Milletvekili aday adaylığını açıklayan Resul Karaüzüm dün Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezini ziyaret etti. Aksaray siyasetine Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı olark hızlı giriş yapan daha sonra ise görevinden istifa ederek yakın zamanda İYİ Parti’ye geçen Resul Karaüzüm aday adaylık sürecinde ilk basın ziyaretini ASD‘ye yaptığını ifade ederek; “Geçtiğimiz günlerde aday adaylığımı açıkladıktan sonra ilimizde yayın yapan basın mensuplarını ziyaret etme çalışmalarının ilk durağı olarak Aksaray Son Dakika haber merkezini tercih ettim.

 

Gelecek nesillerimiz için siyasi mücadeleyi sürdürmek ve gençlerin hakkını savunmak için İYİ Parti’den aday adaylığımı açıkladım. Artık bu düzene dur demek için yola çıktık. Bu vesile ile vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi ve teveccüh ile karşılanmaktayım. Genel merkezimizin kararı ile aday olsamda olmasamda aday olmuş gibi mücadelemi sürdüreceğim. Kazanan İYİ Parti ve Millet İttifakı olacak” dedi.

 

“Sadece Cesurlar Değiştirir” sloganı ile yola çıkan İYİ Parti Aksaray Milletvekili aday adayı Resul Karaüzüm’ün nazik ziyaretinden memnuniyeti dile getiren Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi imtiyaz sahibi Armağan Şen ise; “İlimizde her siyasi partinin çalışmaları olduğu gibi İYİ Parti’nin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Siyasi arenada İYİ Parti’ye başarılar dileriz.

Şahsınız olarak ilk ziyaretinizi Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezine yapmanız bizleri mutlu etti. Sloganınızda ki gibi bütün olumsuzlukları “Sadece Cesurlar Değiştirir”. Bu kapsamda çalışmalarınızda başarılar diler, hakkınızda hayırlısı olsun” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Atso Seçimlerinde Dengeler Değişiyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?