Gelecek Partisi’nden Deva Partisi’ne Destek

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Gafur Yıldız, yerel seçimlerde DEVA Partisi Aksaray Belediye Başkan adayı Necati Coşkuner’i destekleyeceklerini açıkladı.

 

Gelecek Partisi, yerel seçimlerdeki yol haritasını geçtiğimiz haftalarda açıklamıştı. Konya, Hatay, Denizli ve Tekirdağ’da Saadet Partisi’yle ortak aday gösteren Gelecek Partisi, Ankara’da Mansur Yavaş’ı destekliyor. Gelecek Partisi, Düzce’de DEVA’yı, Ordu’da Demokrat Parti’yi, Tokat’ta İYİ Parti’ye, Mardin’de ise AK Parti’nin adayına destek açıklamasında bulunan Gelecek Partisi Aksaray’da da DEVA Partisi’ni destekleyeceklerini açıkladılar.

 

Gelecek Partisi 31 Mart Yerel seçimler öncesinde Aksaray Belediye Başkan adayı çıkarmamıştı. Gelecek Partisi ile Deva Partisi’nin genel merkezler düzeyinde yapılan görüşme sonucunda ise DEVA Partisi adayı Necati Coşkuner’i destekleme kararı aldı.

Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Gafur Yıldız genel merkezler tarafından alınan karar ile ile DEVA Partisi adayı Necati Coşkuner’i destekleyeceklerini açıkladı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Karakuş’tan Yeni Yıl Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?