Şerefin Varsa Aldığın Paraları İade Et

Ne zaman Aksaray Belediyesi’nin yaptığı yanlışları dile getirip kamuoyu ile haber olarak paylaşmamızın ardından günlerdir kimi zaman aylardır Aksaray Belediye Başkanı AKP’li Evren Dinçer başta olmak üzere hiçbir yetkili çıkıp da; ‘Bu haber gerçeği yansıtmamakta. Asılsızdır, yanlıştır, yalandır” diye açıklama yapamazken, sorularımıza dahi cevap verme yürekliliğinde bulunamazken, kendisini gazeteci zanneden bazı zavallılar haberlerimizden 24 saat geçmeden kendilerince uydurdukları YALANLAR ile bizlere çamur atmaya çalışıyor.

Şöyle birkaç haberimizden örnek verecek olursak; “Aksaray Belediyesi’nde Afganlı işçi çalıştırıldığı” haberini kamuoyuna ilk biz duyurduk. Ses çıkmadı. Aksaray Belediyesi AKP’li Evren Dinçer başta olmak üzere hiçbir yetkili bu haberi yalanlayamadı. Çünkü gerçekler ortada idi.

Bizim bu haberimizin ardından yetkililer tık edemezken, haberin muhatapları ses çıkaramazken, ‘Cübbesiz Avukatlığa’ soyunan bazı kendini gazeteci zanneden zavallılar yok şu proje, yok bu proje diyerek yalanlar savurdular. Kendilerince haklı olabilirler elbette. Neden haklı olduklarını yazının sonunda kısa bir matematik hesabı ile anlatacağım.

İşçi maaşlarında kesinti olduğunu yazdık, Asgari ücretin altında işçilere maaş verildiğini dile getirdik, yine AKP’li Dinçer açıklama yapma cesaretini bulamadı. Çünkü söyleyeceği bir tek kelime yoktu. Sorularımıza cevap verme cesareti olmayan Korkaklar emekçilere ‘Baskı’ yapmaya çalıştı.

Yine yüreksiz yetkililerden tık çıkmazken, besledikleri yandaş basın tarafından yok efendim öyle bir şey. Yok maaşında kesinti olan işçinin “Nafaka parası ödediğini” dile getirdiler. Oysa bizim haberimizdeki işçi ile yandaş yallama ve besleme basının bahsettiği işçi ile hiç alakası yok. Ki; onların yazdığı o işçiyi de araştırdım. Belirtikleri işçi 1 kere evlilik yapmış ve boşanmamış.

İşçinin nafaka ödediğini ve boşandığını ifade eden yallama ve besleme basın ‘kul hakkına’ girmekten dahi çekinmemiş. Bugüne kadar hiç nafaka ödemeyen işçiye ‘Nafaka ödediği için maaşında kesinti olmuş’ diyecek kadar reziller, bizlere çamur atmak için bir yurttaşı yalandan iki kelime yazmak için boşandıracak kadar düşüklük yapabilmekteler.

Kendisi aile nedir bilmez, ömründe bir yuva kuramamış bunak çıkmış bir de insanların haysiyetiyle oynayarak 2 kelime karalamak için insanları karalayacak kadar  rezil ve kepazelikten asla vazgeçmiyor.

Bir başka yazısında besleme olduğunu kabul eden bu rezil kendine de gazeteci süsü veren her durumda tacizciler, tecavüzcüleri, mahkemeler tarafından ceza alan haydutları savunan kepaze insan Aksaray Belediyesi’nden para aldıklarını da itiraf etmiştir. Yok bundan sonra “gerekirse para almadan savunacağım” diye nağmeler dizen, hemen hemen her yazısında ‘Doğruluktan, dürüstlükten’ bahsetmeden geçemeyen, bu dümenciye net olarak çağrımdır, “VARSA ŞEREFİN BUGÜNE KADAR AKSARAY BELEDİYESİ’NDEN ALDIĞIN PARALARI İADE ET”

Bu kadar Evren Dinçer Seviciliği, Dinçer’in şahsına karşı olan bir sevgi değil, tamamen keseyi düşünmesindendir…

Yazının başında dile getirmiştim “Neden haklı olduklarını yazının sonunda kısa bir matematik hesabı ile anlatacağım.”  Şimdi basit bir matematiksel hesaba geçelim;

1500 Lira’nın %18’i 270 Lira’ya eşittir. 1500 Lira + 270 Lira = 1770 Liradır 1770 Lira x 9 = 13,770 Lira

1500 Lira İnternet haber sitelerinin Aksaray Belediyesi’nden reklam, ilan adı altında YANDAŞ MEDYAYA verdikleri besleme parası.

270 Lira; 1500 Lira’nın %18’idir.

1770 Lira aylık yandaş İnternet haber sitelerinin beslendiği para.

13 BİN 770 Lira ise; bugün itibariyle (5 Eylül) Eylül ayını da dahil edersek 9 ay da yandaş İnternet haber sitelerinin beslendiği paradır.

Aslında kraldan çok kralcılık yapan sözde gazeteci ama kamuoyunda BESLEME BASIN, ya da YANDAŞ BASIN olmanın kolay olmamasıdır.

VARSA ŞEREFİNİZ; AKSARAY İÇİN GÖNDERİLEN O PARALARI KURUŞU KURUŞUNA TESLİM EDİN. AMA EDEMEZSİNİZ. ÇÜNKÜ SİZ BESLEMESİNİZ…

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Şehit Aileleri Derneğinden Aşure İkramı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?