Kızılay Başkanı Öztürk Hakkında Flaş İddia

Özel Haber: Armağan ŞEN

2 gün önce Aksaray Son Dakika (ASD) Haber merkezinden Armağan Şen imzalı “Öztürk Mağdur Yaşlı Kadını Darp Etti mi” başlıklı haberimizin ardından haber servisimize adeta yer yerinden oynayacak ihbarlarda bulunuldu.

Kızılay Aksaray şubesinde sular durmak bilmezken Aksaray Son Dakika (ASD) Haber merkezinden Armağan Şen’e, Kızılay Aksaray Şube Başkanı Yusuf Öztürk hakkında gelen iddialar dikkat çekti.

İddialara göre Yusuf Öztürk’ün; Ortaköy yolu üzerinde 1 yıl içerisinde 3 adet lüks ev yaptırdığı iddialar arasında yer almakta. Eski Tedaş’tan emekli olan ve bir başka iddiaya göre Çimeli’de bulunan kum ocağına belli bir alan almasına rağmen birçok alanı haksız yere gasp ettiği iddialar arasında yer almakta.

Yusuf Öztürk’ün mal varlığının araştırılma isteği ise gelen iddialar içerisinde en dikkat çekici olanı. Mal varlığının araştırılması sonucunda tüm gerçeklerin ortaya çıkacağı konuşulurken, bütün bu iddialara cevap verecek isim ise Kızılay Aksaray Şube Başkanı Yusuf Öztürk’tür.

Soruyoruz…

Kamuoyunu aydınlatma adına Aksaray Son Dakika (ASD) Haber merkezi olarak Kızılay Aksaray Şube Başkanı Yusuf Öztürk’e ve Kızılay Genel Merkezine cevap vermek üzere soruyoruz;

1- Ortaköy yolu üzerinde 3 adet lüks ev yaptırdın mı? Yaptırdıysanız bu kadar parayı nereden buldunuz?

2- Kızılay Aksaray Şubesinde gönüllü vatandaşlar tarafından DÖVİZ olarak bağış yapılan paralara makbuz kesiliyor mu? Makbuz verilmiyor ise neden verilmiyor? Bu paralara kim ya da kimlere gidiyor?

3- Kızılay Genel Merkezi tarafından düzenli olarak Şube başkanlarının Mal Varlıkları araştırılıyor mu?

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Murat Günaydın’dan Kurban Bayramı Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?