Keen Mask Start Up projesinin başkanı Azerbaycanlı Cuma Tahirov

“Keen Mask” Start Up projesinin başkanı Azerbaycanlı Cuma Tahirov

“Keen Mask” Pandemi (Covid-19 Virüsü) döneminde başlatılan ve kullanılan tıbbi maskelerin çevreye verdiği zararı azaltmanın yanı sıra tıbbi maskelerle iletişim zorluğunu da azaltmayı hedefleyen bir start-up projesidir. Yani standart maskelerden farklı olarak Keen Mask yenilenebilir filtresi sayesinde uzun süre kullanılabilir.
Bu da tıbbi maskelerin doğaya verdiği zararı daha da azaltır.
Keen Mask üzerindeki QR kodu ile kullanıcı hakkında gerekli bilgilerin hızlı ve yenilikçi bir şekilde elde edilmesine yardımcı olacaktır.
Maskenin yenilikçi özelliği ise bluetooth üzerinden mobil cihazlara bağlanabilmesi ve üzerinde mikrofon bulunması. Bununla kullanıcı, maske takarken bluetooth üzerinden telefon görüşmeleri yapabilir ve mikrofon aracılığıyla net bir şekilde iletişim kurabilir.
Hepimiz biliyoruz ki Covid 19 Virüsü kalıcı değildir ve bu nedenle tıbbi maske kullanımına olan talep büyük ölçüde azalmaktadır. Pandemi sürecinde başlanan projeye ve medikal niteliğine rağmen maskenin iyileştirilerek başka alanlarda da kullanılması planlanıyor.Kimya sanayi, inşaat, mobilya üretimi alanlarında kullanılan maskeler ya tek kullanımlık, pahalı ya da eskimiş maskeler. küçük işlevsellik. “Keen Mask” projesi, değiştirilebilir filtresi, nispeten ucuz fiyatı ve birçok fonksiyonu ile piyasadaki rakiplerinden ayrılıyor. Böylece modern yenilikçi fonksiyonların da dahil edilmesi ve gelecekte daha da geliştirilmesi planlanmaktadır.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kavallı Bu Hangi Akıl Tutulmasıdır

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?