İki Hastane Personeli Kapalı Odada Neler Yaptı

Özel Haber: Armağan ŞEN

 

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde geçtiğimiz aylarda gece saatlerinde birisi bayan diğeri erkek olan hastane personeli saatlerce bir odada neler yaptıkları merak konusu oldu.

 

İddialara göre Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli iki personelin gece saatlerinde saatlerce bir odada başbaşa kaldıkları öğrenilirken, bu iki personel hakkında işlem yapılıp yapılmadığı ise merak konusu oldu. İki personelin başbaşa saatlerce aynı odada kaldıklarında neler yaptığı soru işaretlerini getirirken, hastane müdürü ve perseonelden sorumlu Serhat Ocaklıoğlu’nun  Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Güvenlik Görevlililerinin oluşturduğu WhatsApp grubunda ise “Görüntüleri kim isterse haberim olacak” diye attığı mesaj ise kamuoyunda merağı iki ye katladı.

 

 

“Başhekim Dahi İsterse Haberim Olacak!!!”

 

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 25-26 Mart ile 1 Nisan saat 00:00 sularında Acil bölümünde görev yapan birisi bayan diğeri erkek personelin gece saatlerinde bir odada saatlerce başbaşa kaldığı görüntüleri güvenlik kameralerı tarafından an be an kaydedildi. Olayın duyulmasının ardından Hastane Müdürü Serhat Ocaklıoğlu ise güvenlik personeline olay hakkında iki personel için işlem yapıldığı iddiasında bulundu.

 

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Bölümünde 2 personelin gece saatlerinde saatlerce kapalı bir odada kalmasının ardından soru işaretlerini artırırken, hastane müdürü ve perseonelden sorumlu Serhat Ocaklıoğlu’nun  Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Güvenlik Görevlililerinin oluşturduğu WhatsApp grubunda ise “Arkadaşlar kamera odasından kim görüntü almak isterse benim bilgim olacak” diye mesaj atması ve ardından adeta yangından mal kaçırırcasına ve birşeyler saklarcasına “İsim İsim yazmak istemiyorum.” “Anlaşılmışımdır sanırım.” “Başhekim çekse dahil bilgim olacak” diye peş peşe 4 ayrı mesaj atması ise soru işaretlerini ikiye katladı.

 

 

Soruyoruz!!!

 

Kamuoyunu aydınlatma adına Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkililerine ve hastane müdürü ve perseonelden sorumlu Serhat Ocaklıoğlu’na cevap vermesi üzerine Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak soruyoruz;

1- Gece saatlerinde başbaşa kalan 2 personel tespit edildi mi? Edildi ise haklarında işlem yapıldı mı? Yapıldı ise sonuçları nelerdir?

2- İki Personel hakkında işlem başlatılmadı ise neden başlatılmadı?

3- Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Serhat Ocaklıoğlu’nun görüntülerle neden bu kadar ilgileniyor?

4- O iki personelin arkasında siyasi güç mü var? Hastane Müdürü Ocaklıoğlu ile personel arasında ne gibi bir bağ var?

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (2)
 • Mythoken
  1 ay önce
  0 0

  Hastane hastane değil kRhane kimin eli kimin cebinde belli değil.. bunu yapanlarda bayan evli erkek nişanlı

 • Bayrı
  1 ay önce
  0 0

  Gazeteci olarak biraz gramere dikkat etmeniz gerekmez mi?

Sıradaki haber:

‘Sağlık Sektörü, Toplumun En Önemli Unsurlardan Biridir’

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?