‘Sağlık Sektörü, Toplumun En Önemli Unsurlardan Biridir’

Haber:Armağan ŞEN 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle sağlık kuruluşlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

 

Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maya Kadın Doğum Hastanesi, Hasandağı Cerrahi Tıp Merkezi ve ilimizde bulunan diğer özel hastaneleri ziyaret ederek tıp bayramlarını kutlayan Çıtak; “Ülkemizde halka sağlık hizmetlerini ulaştırmak için gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle ve fedakarca çalışan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

 

Bu vesileyle sağlık çalışanlarının fedakarca yaptığı işlerin ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim. Sağlık sektörü, toplumun en önemli unsurlarından biridir. Hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmaları, her zaman takdir ve minnetle karşılanmalıdır” dedi.

 

Doktorlara ve sağlık çalışanlarına teveccüh ve samimiyetleri için teşekkür eden Çıtak; “Aksaray’a hizmet noktasında tüm kurum ve kuruluşlarımızla, sağlık camiamızla, esnaflarımızla, vatandaşlarımızla ortak akılla hareket edeceğiz. Herkesin söyleyecek bir sözü, sunacak bir fikri olacak. Şeffaf, katılımcı ve yeni nesil bir belediyecilik anlayışıyla şehrimizin sorun ve problemlere çözüm getireceğiz” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Umutların Tükenmesine Son 150 Gün

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?