Haber Merkezimiz Yine Haklı Çıktı

Özel Haber: Armağan ŞEN

24 Mayıs tarihinde yayınladığımız “Mağdur Rolü Oynayan Doktor 1 Ay Önce İsitifa Etmişti” başlıklı haberimiz haklı çıkarken, meslektaşlarımız yine yanıldı.

Aksaray’da bulunan birçok yerel meslektaşlarımız ve bazı ulusal yayın yapan ajans temsilcileri Doktor Gökhan Koyuncu’nun mağdur olduğuna inanarak destekler şekilde haber yapmalarına rağmen Aksaray Son Dakika haber merkezi yayınladığı doğru haber ile takipçilerini yine yanıltmadı. 24 Mayıs tarihinde yayınladığımız haberimizde Doktor Koyuncu’nun bir başka ilde bulunan bir hastane ile anlaştığını ifade etmiştik. 

1 Haziran 2022’de Doktor koyuncu şahsına ait facebook sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraf ile; “Evrak işlerimiz tamamlandı Bugünden itibaren Niğdemizin hizmetindeyim” sözüne yer verdi. Doktor koyuncu sosyal hesabında yeni başladığı özel hastanede birçok mesai arkadaşı ile selfi yaparak sosyal medyasında paylaştı. Günlerce mağdur yaygarası koparan ve dikkatleri üzerine çeken Nörolog Koyuncu’nun mağdur olduğuna  hariç tüm basın emekçileri inanırken, Aksaray Son Dakika haber merkezi ise Nörolog Doktor Koyuncu’nun mağdur rolü oynadığını defalarca dile getirdik. Mağdur Yaygarası koparan ve Aksaray’ın kötü reklamını yapan Nörolog Doktor Gökhan Koyuncu’yu Kmauoyunun vijdanına bırakıyoruz…

Haftalar Öncesinden Doğruyu Yazmıştık !!!

İşte 24 Mayıs tarihinde yayınladığımız “Mağdur Rolü Oynayan Doktor 1 Ay Önce İsitifa Etmişti” başlıklı özel haberimiz;

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde geçtiğimiz haftalarda Genel Yoğun Bakım ünitesinde hemşire ve sağlık çalışanlarını azarlayan ve üzerlerine yürüyen doktor geçtiğimiz hafta hastane yönetimi tarafından görevden el çektirilmişti. Gerek Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Yoğun Bakım ünitesinde yaşanan görüntüler ve gerekse ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesinde doktorun görevden uzaklaştırılma sonrasında Nöroloji doktoru Gökhan Koyuncu mağdur olduğunu ifade ederken, mağdur olduğunu iddia eden Nörolog Koyuncu’ya hasta ve hasta yakınları destek verdiği görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesinde Nörolog olarak görev yapan Doktor Gökhan Koyuncu’nun mağdur olmadığı ama mağdur rolü oynadığı öğrenildi. Aksaray Son Dakika haber merkezi tarafından alınan bilgilere ve hastane yönetimi tarafından edilen iddialara göre Nörolog Doktor Koyuncu’nun ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesinden 1 ay önce istifa ettiği ancak bu istifanın sürecinin beklendiği ve 1 ay dolmasının ardından Nörolog Gökhan Koyuncu’nun ilişiği kesildiği belirtildi.

ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesinde görev yapan ve istifasını sunan Doktor Koyuncu’nun bir başka ilde bulunan hastane ile anlaştığı iddia edilen konular arasında yer alıyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Vatandaş Doktor Bulamıyor Doktoru Hukuk Servisine Atadılar

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?