Vatandaş Doktor Bulamıyor Doktoru Hukuk Servisine Atadılar

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray İl Sağlık Müdürlüğünde skandallar dur durak bilmezken, olan vatandaşa oluyor. İlçelerde diş doktoru olmaması için Merkezden doktor giderken, diş doktoru ise İl Sağlık Müdürlüğünün hukuk servisine atanıyor.

Aksaray Son Dakika haber merkezinden Armağan Şen’in yayınladığı ‘First Ladylerin Koltuk Kavgası’ başlıklı özel haberine konu olan ve Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Hukuk İşlerine getirilen ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yardım’ın eşi Diş Doktoru Güneş Yardım’ın, Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Başkan yardımcılık görevine getirilen AKP’li Karatay’ın eşi hemşire Yasemin Karatay’a “Seninkiyle Benimki Bir Atışsın İstersen” diyerek rest çektiği gündeme bomba gibi oturmuştu.

Vatandaş Diş Doktoru Beklerken, Doktoru Hukuk İşlerine Atadılar

Araştırmalarını biraz daha derinleştiren Aksaray Son Dakika haber merkezinden Armağan Şen ilginç bilgilere ulaştı. Aksaray’ın bazı ilçelerinde diş doktorunun bulunmaması nedeniyle merkezden diş doktoru ilçelere gönderilerek vatandaşlara hizmet verirken, ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yardım’ın eşi Diş Doktoru Güneş Yardım ise İl Sağlık Müdürlüğü hukuk servisine atandı.

Bu Ne Yaman Çelişki!!!

ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yardım’ın eşi Diş Doktoru Güneş Yardım’ın hukuk servisine atanması ise bir başka çelişki nokta olurken, Diş Doktoru’nun hukuk servisine atandığını öğrenen kamuoyu ise “Doktor ve hukuk servisi ne alaka?” sorusunu kendi kendilerine sorsalarda mantıklı bir cevap bulunamadı.

Öte yandan Merkezden ilçelere diş doktoru gönderilirken, ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yardım’ın eşi Diş Doktoru Güneş Yardım’ın hukuk servisinde olması acaba bir torpil’in işareti mi yorumları da kamuoyunda yüksek sesle dillendirilmeye başlandı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Görev Aşkı mı Para Aşkı mı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?