Görev Aşkı mı Para Aşkı mı

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray İl Sağlık Müdürlüğünde görevli doktorun ayağını kırmasına rağmen göreve devam etmesi bir taraftan ‘Görev Aşkı’ yorumu yapılırken, diğer tarafta ise ‘Para Aşkı’ yorumu yapıldı.

Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen’in edindiği bilgilere göre geçtiğimiz Nisan ayının 29’unda Voleybol maçında ayağı kırılan Aksaray İl Sağlık müdürlüğü Personel ve Destek Şube Başkanı Profesör Doktor Ayhan Sarıtaş’ın rapor almayarak görevine devam etti. Kırık ayak ile görevine devam eden Profesör Doktor Sarıtaş’ın alçılı halde kuruma gelmesi ve rapor almaması sağlıkçıları da ikiye böldü. Bir grup sağlıkçı Sarıtaş’ın rapor almamasına ‘Görev Aşkı’ derken, bir grup sağlık çalışanı ise ‘Para Aşkı’ yorumunda bulundu.

Rapor Alırsa Günlük Zararı Bin Lira

Voleybol maçında ayağı kırılan Aksaray İl Sağlık müdürlüğü Personel ve Destek Şube Başkanı Profesör Doktor Ayhan Sarıtaş’ın rapor alması halinde günlük Bin lira zararı olacağı öğrenildi. Öte yandan Profesör Sarıtaş’ın aylık maaşı ise 48 Bin Lira olduğu alınan bilgiler arasında.

Sağlıkçıları ‘Görev Aşkı’ ve ‘Para Aşkı’ olarak ikiye bölen Sarıtaş’ın Görev aşkından mı? Yoksa Para aşkından mı? Rapor almadığı ise merak konusu.

0 1 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Beceriksiz Yeşildağ’ın Son Çırpınışları

HIZLI YORUM YAP

0 1 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?