Beceriksiz Yeşildağ’ın Son Çırpınışları

Özel Haber: Armağan ŞEN

Beceriksiz Yeşildağ Gitti Gidiyor!!!

Aksaray İl Sağlık Müdürlüğüne atanmasının ardından yaptığı yanlışlıklar, gerek iktidar partisi ve gerekse muhalefet tarafından tepki ile karşılanan Kerim Yeşildağ’ın bu hafta içerisinde görevden alınması bekleniyor.

Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen’e gelen iddialara göre Aksaray İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ’ın bu hafta içerisinde görevden el çektirilmesi bekleniyor. Aksaray İl Sağlık Müdürü Beceriksiz Kerim Yeşildağ görevde kalmak için Sağlık Bakanlığındaki çevresi ile irtibata geçtiği ve bugün Bakanlıktan çağrıldığı öğrenildi.

Beceriksiz Kerim Yeşildağ görevden alınmamak için elinden gelen tüm kulisleri yapmaya çalıştığı öğrenilirken, Sağlık Bakanlığı tarafından Yeşildağ’ın görevden alınması ise an meselesi olarak Aksaray’daki sağlık çalışanları tarafından yüksek sesle konuşuluyor. Yeşildağ’ın bir kaç gün içerisinde görevden alınacağını iddia eden sağlık çalışanları kamuoyu gibi sonucu merakla bekliyor.

Aksaray’ın Beceriksiz Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ, AKP’li eski il başkanının eşine ballı atama, Yengeye Kıyak Atama, ASÜ Tıp Fakültesine Veteriner Dekan Atama, hemşirelerin kıyafetlerine karışması, muhalif sese kulak vermemesi ile gündemde yerini korurken, Kovid döneminde Beceriksiz yönetimi sonucunda Aksaray’ın Kovid mücadelesinde sınıfta kalmasına neden olmuştu.

Sağlık Bakanlığında beceriksiz müdür Kerim Yeşildağ için sıcak saatler devam ederken, haber merkezimize gelen iddialara göre ise Yeşildağ’ın yarın görevden el çektirilmesi beklenirken, Aksaray kamuoyu ise beceriksiz müdür Yeşildağ’ın görevden alınmasını adeta heyecanla bekliyor. Öte yandan Yeşildağ’ın göreve devam edip etmemesi ise şimdilik soru işareti olarak hafızalarda yerini koruyor.

3 2 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ertürk Aynı Tepkiyi Çelik’e de Verseydin

HIZLI YORUM YAP

3 2 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?