Ertürk Aynı Tepkiyi Çelik’e de Verseydin

Özel Haber: Armağan ŞEN

Bolu Belediyesi CHP’li Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın önceki Belediye Meclisinde yaptığı soğuk espri sonrası AKP’liler tarafından sosyal medyada Özcan linçe edilirken, Özcan’ı sosyal medya hesabından CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk’te linç girişimine katıldı.

Bolu Belediyesi Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın Bolu Belediye Meclisinde gerçekleştirdiği soğuk espiri ve daha önceki bir röportajında spontene gelişen konuşmalarının ardından sosyal medyada AKP’liler tarafından linç girişimine uğrarken, CHP’nin Aksaray İl Başkanı Ertürk’te Tanju Özcan’ı linç girişimine ortak olarak facebook sosyal medya hesabından Özcan’ı linç etti.

CHP’li Ertürk sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Tanju Özcan’ı kınadığını belirterek şu ifadelere yer verdi; “Siyasette üslup sorununu her zaman dile getiriyorum, bu konuda da azami hassasiyetli davranmaya özen gösteriyorum. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın AK Partili Kadın Meclis Üyesi’ne karşı sarf ettiği çirkin sözleri doğru bulmuyorum. Şiddetle kınıyorum.

Tanju Bey bu talihsiz sözlerinden dolayı özür dilemelidir. Hangi siyasi partiden olursa olsun, herkes ağzından çıkan kelimeye dikkat etmeli, diline sahip olmalıdır.#aliabbasertürkchpaksarayilbaşkanı”

Ertürk Samimi Değilsin!!!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın soğuk esprisi sonrasında Özcan’ı linç girişimine ortak olan CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk; Geçtiğimiz yıl Ekim ayında ortaya çıkan Aksaray’ın Yeşiltepe Beldesi CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in mastürbasyon videoları hakkında ‘Videonun Montaj olduğunu iddia ederek’ Çelik’e sahip çıkmıştı.

CHP Aksaray İl Başkanı Ertürk soğuk espiri yapan Özcan’a tepki gösterirken videolu Mastürbasyon videosu yayınlanan Tahsin Çelik’e sahip çıkması Ertürk samimiyetsiz olduğu kamuoyu tarafından yüksek sesle konuşulan konu oldu.

0 1 0 0 1 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

First Ladylerin Koltuk Kavgası

HIZLI YORUM YAP

0 1 0 0 1 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?