Deva Partisi İl Başkanı Koyuncu Olması Bekleniyor

7 Haziran tarihinde yayınladığımız "Deva Partisi Aksaray İl Başkanı Görevden mi Alınıyor" başlıklı Armağan Şen’in özel haberinin ardından Deva Partisi Aksaray İl Başkanlığında hareketli dakikalar yaşandı.
"" 
Ali Babacan’ın Genel Başkanı olduğu Deva Partisi birçok ilde büyük bir ivme kazanıp, vatandaşın desteğini alırken Aksaray’da Deva Partisi’nin yetersiz kaldığı ifade ediliyordu. Parti Genel Merkez tarafından Deva Partisi Aksaray il başkanı olarak atanan Necati Coşkuner’in parti içinde istenilmeyen kişi olarak gösteriliyor.  
Yayınladığımız haberde ise İl başkanlığı muhtemel adaylar arasında İş insanı  Çapan İnceöz, Bahattin Yücel ve Kemal Koyuncu isminin geçtiğini belirtmiştik.
Kulislerden sızan bilgilere göre; Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve kurmayları yarın Şerefli Koçhisar’da buluşarak 1-2 gün içinde Aksaray İl Başkanı’nın Kemal Koyuncu olarak ataması resmileşmesi bekleniyor. Özel Haber:Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-06-10 19:13:11

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Oflaz Ailesinin Acı Günü

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?