E.S.A’nın Yürümesi İçin Ameliyat Olması Gerekiyor

Haber: Armağan ŞEN

Doğuştan engelli olan 5 yaşındaki E.S.A. için bir umut ışığı oldu. Pazartesi günü Konya’da özel bir hastanede ameliyat olacak olan minik E.S.A’nın yürümesi için bir umut ışığı olurken, doktoru ise bu ameliyatın önemli olduğunu vurguladı.

 

Birçok doktorun yürüyemez dediği ve Serebral palsi (Beyin Felci) hastası E.S.A’nın yürümesi için Pazartesi günü ilk ameliyat olması gerekirken, yapılacak ilk ameliyatın çok önemli olduğu doktoru tarafından vurgu yapıldı. Minik çocuğun yaşıtları gibi koşup, yürümesi için bu ameliyatın adeta bir yol olacağı belirtilirken ameliyat olabilmesi için 60 Bin Liraya ihtiyaç olduğu öğrenildi.

 

Minik E.S.A’nın yürümesi için ihtiyaç olan 60 Bin Liranın pazartesi gününe kadar tamamlanması gerekirken, E.S.A.’nın annesi duyarlı vatandaşlarımızdan yardım istedi. 5 yaşındaki minik çocuğun ilk adımını atması için gereken 60 bin lira toplanması gerekirken, yardım yapmak isteyen vatandaşların Nurseda Zekiye Aslan isimli TR10 0006 2000 5910 0006 6050 32 ibana gönderebilirler.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dinçer Aksaray’a Yeni Kazanımları Tek Tek Açıklıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?