Helal Olsun Evren Dinçer

Haber: Armağan ŞEN

Doğuştan engelli olan 5 yaşındaki E.S.A. için bir umut ışığı oldu. Pazartesi günü Konya’da özel bir hastanede ameliyat olacak olan minik E.S.A’nın yürümesi için bir umut ışığı olurken, doktoru ise bu ameliyatın önemli olduğunu vurguladı.

 

Aksaray Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Evren Dinçer minik çocuğun ameliyatı için adeta seferber oldu. Minik E.S.A’nın bir adım atması için tüm masrafları kendisinin karşılayacağını iletti.

 

Aksaray Son Dakika haber servisi tarafından yayınladığımız habere ‘Sessiz Kalmayan’ Aksaray Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Evren Dinçer minik çocuğun Pazartesi günü Konya’ya gidişinden, ameliyatına, çocuğun orda kalmasından getirilmesine kadar A’dan Z’ye bütün masrafları kendisinin karşılayacağını ifade etti.

 

Aksaray Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Evren Dinçer minik çocuğun ailesine ulaşarak mutlu haberi veren Evren Dinçer’i Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak bu duyarlı davranışından dolayı tebrik ederiz.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

E.S.A’nın Yürümesi İçin Ameliyat Olması Gerekiyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?