Aksaray’da 20 Okulda Soruşturma Başlatıldı

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu bugün Aksaray’da yayın yapan İnternet haber site sahipleri ile biraraya gelerek gündemi değerlendirdi.

Karşılıklı soru cevap ve öneri şeklinde geçen toplantıda Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu yaptığı açıklamada “Aksaray’da 20 Okulda soruşturma olduğunu” bildirdi.

Aksaray Son Dakika haber merkezinden Armağan Şen’in de davetli olarak katıldığı programda Aksaray’ın sorunlarının konuşulduğu toplantıda Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’ya yöneltilen kaynak kitap sorusuna da cevap verdi.

Okullardaki kaynak kitaplara karşı olduğunu ifade eden Aksaray Valisi Aydoğdu; “Okullara bizzat giderek sınıflara girdim. Öğrencilerden kitaplarını çıkarmalarını istediğimde birçok okulda kaynak kitaplar bulundu. Bu nedenle şuan ilimizde 20 okulda Kaynak kitap bulundurma hususunda soruşturma açıldı. Şuan soruşturma devam ediyor. Bizler valilik olarak 8’inci ve 12’inci sınıflara test ve quiz dağıtacağız. Hangi okul olursa olsun, hangi kaynak olursa olsun kesinlikle yasak” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Eğitim Öğretim Yılı Resmen Başladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?