Abisi İstismarcı Kardeşi Mastürbasyoncu Çıktı

Özel Haber: Armağan ŞEN

Son zamanlarda moda haline gelen telefonla mastürbasyon halk deyimi ile 31 çekme olarak erkeklerin kendini cinsel olarak tatmin etme furyasına Aksaray’da gazeteci Bilal B. (52) de eklendi.

Aksaray P… Gazetesi imtiyaz sahibi ve gazeteci Bilal B. (52) telefonda karşı cinsten bir bayan ile videolu olarak cinsel içerikli görüşme yaptığı bu görüşme sırasında Bilal B. cinsel organını telefonda göstererek mastürbasyon yaptığı iddia edildi. Bilal B.’nin sevgilisi ile yaptığı düşünülen videolu sohbette Bilal B.’nin cinsel organı ile mastürbasyon yaptığı yerin ise sahibi olduğu Aksaray P…. Gazetesi’nin Bilal B.’ye ait olan ofis odasında gerçekleştiği görüldü.

 

Öte yandan Bilal B.’nin mastürbasyon yaptığı sırada arkasında Türk Bayrağının olduğu gözlemlenirken, muhtemelen sahibi olduğu gazete olan Aksaray P…. Gazetesinin de logosunun olduğu gözlemlendi. Bilal B.’nin evli olduğu ve çocuklarının olduğu bilinirken, telefonda kimle bu şekilde Ahlaksızca videolar çektiği merak konusu oldu.

 

Kamuoyu tarafından gazeteci Bilal B.’nin sevgilisi ile cinsel içerikli ahlaksızca muhabbetlere girdiği iddia edilirken, öte yandan Bilal B.’nin bu cinsel içerikli videolu sohbetinden eşinin yada çocuklarının haberlerinin olup olmadığı ise en çok merak edilen bir başka konu oldu.

 

Abisi Cinsel İstismarcı, Kardeşi Telefon Mastürbasyoncusu

Öte yandan geçtiğimiz yıllarda liseli kız çocuğuna cinsel istismar suçundan 3 Yıl 4 ay hapis cezası alan ve o dönem Aksaray P…. Gazetesi Yazı işleri müdürü olan Hasan Bölükbaş’ının bu olayının ardından yaklaşık 4 yıl sonra kardeşi Bilal B.’nin de Telefonda Mastürbasyon yapması B…. ailesi hakkında da birçok soru işaretleri kamuoyunda dolaşmakta. Bu görüntülerin ne zaman ve kiminle çekildiği ise kamuoyunun en çok merak ettiği konu olurken, Aksaray P…. Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal B.’nin bu konu hakkında açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

 

Aksaray P…. Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal B.’nin konu hakkında açıklama yapması dahilinde sorumlu gazetecilik örneğini yerine getirmek için Aksaray Son  Dakika (ASD) haber merkezi olarak bu açıklamayıda yayınlayacağımızı kamuoyu önünde söz veririz.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zeybek; Darbe Diye Bir Şey Söz Konusu Değildir

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?