a

3 Hilal Bağlıkaya’da da Dalgalanacak

Milliyetçi Hareket Partisi belde teşkilat çalışmalarına son hız devam ediyor. MHP’nin başarılı İl Başkanı Mustafa Çölkesen birçok belde de olduğu gibi 3 Hilql’in dalgalanması için Bağlıkaya’ya da teşkilatı kurdu. 
""
""
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa Çölkesen yaptığı yazılı açıklamada;
"Aksaray İl Merkezine bağlı Bağlıkaya Kasabası’nda Belde Teşkilatımızı oluşturduk.Bağlıkaya Belediye Başkanımız Dursun Eser ile yaptığımız istişareler neticesinde Bağlıkaya Belde Başkanımız Recep Eser kardeşimiz olmuştur.
Belde Başkanımıza ve yönetiminde yer alan Bağlıkaya’nın yiğit bozkurtlarına hayırlı olmasını diliyorum.Ülkücü Harekete her zaman güç veren, yıllardır Milliyetçi Hareket Partisinde bulunan Bağlıkaya Kasabası’nda "Belde Teşkilatımızın" faaliyete geçmesi bizlere güç katmıştır.
Bağlıkaya Belde Teşkilatı’mızın partimize, ilimize ve Bağlıkaya Kasabası’na hayırlı olmasını diliyorum, saygı ve sevgilerimi sunuyorum" dedi. Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA 

2021-02-05 18:32:16

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray Belediyesi’nden Okuyucularımızdan ve Dinçer’den Özür Dileriz

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi