Batı’ya Başarılar Dilediler

Haber: Armağan ŞEN

Cumartesi günü yapılacak olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde ATSO Başkanlığına aday olan Kanal 68 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Batı’ya önemli isimler ziyaret ettiler.
Ziyaret kapsamında AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Yaman, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve Cihannüma Derneği Danışma Kurulu Üyesi Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İş İnsanı Fatih Batı’yı Kanal 68 Televizyonundaki makamında ziyaret ettiler.
Ziyaretçiler, ATSO Başkanlığına aday olan Fatih Batı’ya 19 Kasımda yapılacak ATSO seçimlerinde başarılar dileyerek her zaman yeni atılımcıları desteklerini ifade ettiler.
İş İnsanı Fatih Batı’ya yapılan ziyarette Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı Mahmut Aktürk, AKP İl Başkan Yardımcısı Yunus Emre Aydın, İş İnsanı Kerim Yardımlı ve Murat Dursun’da eşlik ettiler.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Mevsimin Suçu Yok Yokluğun Üşütüyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?