Zafer Partisi’nden ASD’ye Ziyaret

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’da gündemi belirleyen Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezinin yeni iletişim ofisinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm ve beraberindeki heyet önemli açıklamalarda bulundu.

Zafer Partisi Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm, İl Başkan Yardımcıları Cengiz Öngün, Numan Özkanlı, Murat Kaygısız ile birlikte Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezini ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” temennisinde bulundular.

“Aksaray’da Siyasete Bozkurt Geldi”

Ziyaret esnasında gündemi değerlendiren Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm; “Aksaray’da suskun kalan siyasete bir bozkurt geldi. Bu bozkurt ise Zafer partisi il başkanı benimdir. Biz gündemi belirliyoruz. Belirlediğimiz gündeme rağmen, gazete manşetlerinde yayınlanmasına rağmen muhataplar cevap veremiyor. Çünkü bizler belgeleri ve delilleri ile açıklıyoruz.

İktidar siyasetçileri yeterince yalan söylediler. Halkımızı yalanlara doydu. Rektörün fişleme yaptığını, Aksaray Belediyesinde Afganlı işçi çalıştırıldığını, 2 Afganlı doktorun Türk çocuklarını adeta koboy olarak üzerinde deneme yaptığını, İlknur İnceöz’ün 7 bin 500 liraya kayyumdan yer aldığını, hazine arazisinin birbirlerini tanımaz 6 kişinin ortak olarak aldığını söyledik. Ve gerçekleri söylemeye devam edeceğiz. Afganlı 2 doktoru Türk Tabipler Birliği Aksaray başkanı Rıfkı Karabatk ile isimlerini paylaştık.

İktidar ve muhalefet siyasetçileri bizleri takip etmeye devam etsin” dedi.

Zafer Partisi yönetiminin nazik ziyaretinden memnuniyeti dile getiren Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi imtiyaz sahibi Armağan Şen ise; “İlimizde her siyasi partinin çalışmaları olduğu gibi Zafer Partisi’nin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Siyasi arenada Zafer Partisi’ne başarılar dileriz” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ertürk, Karaüzüm’ü Takip Ediyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?