MHP’de Beklenen İsim Aday Adaylığını Açıkladı

Haber:Armağan ŞEN 

2019 mahalli yerel seçimlerinde az bir oy farkıyla seçimi kaybeden Sefer Alkan 2024 yerel seçimlerde MHP’den tekrar aday adaylık müracaatında bulundu.

 

2019 Belediye seçimlerinde MHP’den aday olan Sefer Alkan halkın gönlüne taht kuran, tevazu ve samimiyeti ile ilgi çeken ve seçim sonrasında halktan kopmayarak halkın içinde almaya devam etti. Daha önce ki yıllarda Aksaray Belediyesi MHP Meclis üyeliği yapan Alkan insanları da yakınen tanıması ile dikkat çekmekte.

 

Şehircilik ve Planlama alanında Yüksek lisans yapmış olan Harita Kadastro Yüksek Mühendisi Sefer Alkan’ın şehrimizin eksikliklerini de yerinde bilmesi, teknik donanım ve tecrübesi ile şehrimize değer katacak.

 

Kadim şehrimiz Aksaray’ı diğer illere göre daha ileriye taşıyacak olgunlukta olan, yüreğinde hizmet sevdası ile şehrimize yeni eserle kazandırmak isteyen, halkın gönlüne dokunan dürüst, çalışkan, istişareye önem veren ve şehrimizi imar ve inşası için yola çıkan Harita Kadastro Yüksek Mühendisi Sefer Alkan’ın bugün Aksaray Belediye Başkanlığı için MHP’den aday adaylık için genel merkeze müracaatta bulundu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

MHP’nin Adayı Sefer Alkan

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?