MHP’nin Adayı Sefer Alkan

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Yakaşan yerel seçimler öncesinde AKP’de adaylık ismi konuşulmaya devam ederken, dışarıdan bir aday mı? Yoksa başka partiden transfer mi? beklentisi devam ederken MHP’den sürpriz hamle geldi.

 

Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezinden Armağan Şen’in edindiği bilgiler ve MHP kulislerinde yüksek sesl konuşulan isim netleşti. Mart 2024 yerel seçimlerine iddialı ve kazanmak için yola çıkan MHP tarihinde en yüksek oyu alan ve deyim yerindeyse kıl payı kaybeden bir önceki dönem adayı Sefer Alkan ile yola devam kararı alacağı bekleniyor.

 

Sefer Alkan’ın MHP’den kesin aday olacağı MHP kulislerinde yankılanırken, Ankara Genel Merkezde de aynı görüş hakim olması Sefer Alkan’ın artık sadece seçim takviminde isminin açıklanmasına kaldı. Öte yandan Sefer Alkan dışında olası bir isim açıkanırsa MHP’nin bu yerel seçimde şansının %70 azalacağı seçmen kanaatlerinde yer almakta.

Seçmenler MHP’nin Sefer Alkan ile yola çıkması durumunda ise Aksaray Belediye Başkanlık koltuğunun MHP’ye hayırlı olması için sandık gününün gelmesi yeterli yorumları yapıldı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AKP Adayı Başka Partiden Transfer mi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?