Soyunuz Kurusun Vatansız Afganlılar

haber: Armağan ŞEN

Vatansız Afganlılar Türk Çocuğuna Tecavüz Etti

Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm bugün düzenlediği basın açıklamasında Vatansız soyları kuruyasıca Afganlılar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Karaüzüm iktidardan muhalefet yetkililerine kadar hepsine sitem ederken; “Göbeğinizin Üzerine Sallanan Kravatınz Batsındedi.

Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm; “Bir belediye başkanının yakınlarının darp ettiği vatandaşın yanında Zafer Partisi var. AKP’li milletvekili İlknur İnceöz’ün yakının yaptığı usulsüz ve hukuka aykırı işleri ilk açıklayan Zafer Partisi var. Benim açıklamamdan sonra CHP Aksaray il başkanı bu konuyu açıkladı. Armutlu’da bir hazine arazisinin nasıl çökülmeye çalışıldığını gündeme taşıyan Zafer Partisi var. Aksaray siyasetinde artık eskisi gibi olmayacak.

Ama muhalefet ve iktidar; gençlerimizin geleceğini çalan noktalarda da yoklar. Aksaray Belediyesi’ne 5 defa sorduk. Afganlı çalışan var mı diye? Ama ses yok ve bunları saklayamazsınız. Ayrıca plansız yaptığınız çalışmalar sonrasında esnaf mağdur edildi” dedi.

“Aksaray’a Uyuşturucu’nun Merkezi Konya ve Mersin’den Geliyor”

Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm; “Dünya’da uyuşturucu ticaretinin %60-70’ini Afganlılar yürütmektedir. Aksaray’da Amatem’e 30-40 kişi başvuruda bulunuyor. Aksaray’da uyuşturucu ticaretinden gözaltı ve denetimli serbestlikten olan 6 bin 500 kişi var. Bunların %90’ı metamfetamin kullanıyor. Uyuşturucu çeşitleri tabi kaynaklar ve kimyasal maddeler olarak 2’ye ayrılır. Tabi kaynaklardan oluşan maddelerin tedavisi olsa da kimyasal maddelerin tedavisi zorlu süreç alıyor. Amatem’e Aksaray’da müracaatın çoğunluğu yine Afganlılardan oluşuyor” ifadesine yer verdi.

Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm; “Yenikent kasabasında 200-300 Afganlı çalışıyor ama çok dikkat çekici bir detay bu kasabada neredeyse uyuşturucu değmemiş genç kalmadı. Aksaray’da Hasas mahallesi, Pamucak Mahallesi, Cuma pazarı civarı bunların ara sokaklarda ticaretinin yapıldığı yerler. Her geçen gün gençlerimiz zehirlenmeye devam ediyor. Aksaray Merkezde kapsamlı bir Amatem yok. Aksaray’da 4 yıl önce yapılması planlanan ve eski Göğüs Hastanesinin yeri olarak belirlenen maliyeti ise 2 Milyon lira’yı bulan kapsamlı Amatem ne Saray rejiminin ne de Sarı Muhalefetin gündeminde yok. Türk Milleti’nin Türk Gencinin sorunu bizim sorunumuzdur. Bu uyuşturucu kaynağının merkezi Konya ve Mersin’dir” şeklinde konuştu.

“Şerefi Namusu Kaldıran Varsa Afganlılara Sahip Çıksın”

Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm; “13 yaşındaki çocuğu Amatem’e alıştırıyorlar ve bağımlı olan bu çocuk ailesindan para bulamadığı için yaklaşık 20 kişilik Afganlı grup tarafından tecavüz ediliyor ve satılıyor. Anne feryat ediyor bu çocuğu içeri atın diye. 20 kişiden 16’sı dışarıda, 1’si sınırdışı edilmiş 3’ü tutuklanmıştır. 16 kişi neden dışarıda? Ensar Muhacir diye sizin sahip çıktıklarınız, bizim çocuklarımızı zehirliyor, satıyor hatta tecavüz ediyor. Bu durumu şerefi namusu kaldıran varsa çıksın sahip çıksın” dedi.

Göbeğinizin Üzerine Sallanan Kravatınz Batsın

Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm; “Bu durum AKP il başkanı Hüseyin Altınsoy’un gündeminde yok. AKP Milletvekili İlknur İnceöz’ün gündeminde rant var, AKP milletvekili Cengiz Aydoğdu’nun gündeminde oraya gidiyor ben sosyal demokratım, buraya gidiyor ben eski ülkücüyüm diyor. AKP’li Hüseyin Altınsoy haftada bir Ankara’ya gidiyor. Dosya taşımaktan bunlara zaman ayırmıyor. İYİ Parti İl Başkanı Faruk Ağır 55 tane vekil gelecek diye oturuyor, İYİ Parti Milletvekili Ayhan Erel orta sahada top çeviriyor. MHP zaten ortada yok. Belediye başkanı uyuşturucu satanları bünyesinde çalıştırıyor, Türk gençleri gün be gün zehirleniyor. Milletin parası ile büyüttüğünüz göbeğinizin üzerine sallanan Kravatınz batsın. Bir annenin feryadı sizin alacağınız 1 oydan daha önemlidir.

Bizim elimizde sihirli değnek yok. Bizim elimizde sihirli makas var. Bu makas ile milletin parasını hortumlayanların hortumunu kesersek, bu uyuşturucu tacirlerinin kaynaklarını keseceğiz. Elimizdeki bu sihirli makas ile Türk gençliğinin geleceğini çalanlarının kaynağını keseceğiz” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zafer Partisi’nden ASD’ye Ziyaret

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?