Zafer Gençliği Suriyeliler Gitsin Diye İmza Topluyor

Özel Haber: Armağan ŞEN

‘Suriyeliler Gidecek’ parolası ile yola çıkan ve iyi bir çıkış yakalayan Zafer Partisi Aksaray Teşkilatı da partilerinin ilk sloganı ve ilk projesi için imza kampanyası başlattı.

Aksaray Merkezde Kültürpark’ta imza Zafer Partisi standı açan Zafer Partisi Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Emrah Dağtekin vatandaşların ‘Suriyeli İstemiyoruz İmza Kampanyasına’ yoğun ilgi gösterdiğini ifade etti. Dağtekin Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezine yaptığı özel açıklamada; “Genel Başkanımız Ümit Özdağ tarafından partimizin kurulması ile yaptığı açıklamada ‘Zafer Gelecek Sığınmacılar Gidecek’ sloganı ve projesi üzerine tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak Gençlik Kolları stant açarak imza kampanyası başlatmış olduk. Vatandaşlarımız tarafından standımız yoğun ilgi görmekte. Parti genel merkezimiz tarafından ‘Suriyeliler ve Sığınmacılar Gitmesi için 1 Milyon İmza’ hedefine kısa sürede yaklaştık. Standımız 1 hafta boyunca 19:00 ile 23:00 arasında açık kalacaktır” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Gelecek Partisi’nden Yücel’e Ziyaret

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?