Gelecek Partisi’nden Yücel’e Ziyaret

Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Gafur Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri iş adamı Bahattin Yücel’i iş yerinde ziyaret etti.
2023 Yılında gerçekleşmesi planlanan milletvekilliği genel seçimlerine 1 yıldan az bir zaman kala siyasi partiler artık sahalara inmeye başladı. Kısa bir süre önce Aksaray il başkanı olarak görevlendirilen Gelecek partisi il Başkanı Gafur Yıldız, bir taraftan parti il yönetimini belirlerken diğer taraftan da esnaf ziyaretlerinde bulunuyor.
Gelecek partisi il başkanı Yıldız ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaret ettiği Aksaray’ın tanınmış iş adamlarından olan Yücelhan grup yönetim kurulu başkanı Bahattin Yücel ile gündem siyaset oldu. Aksaray’ın yıllardır hak ettiği hizmeti alamadığının vurgulandığı ziyarette İl Başkanı Yıldız, Gelecek Partisi Aksaray ‘da yeniden yapılandığını ve en iyi kadro ile seçimlere hazırlanacağını ve hizmet mağduru Aksaray’ı ihya edeceklerini ifade etti.
Gelecek Partisi Aksaray Teşkilatının ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren iş adamı Bahattin Yücel, Başta il başkanı Gafur Yıldız ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Linç Girişime Uğrayan Vatandaştan Şok İddia Üzerime Sigara Bastılar

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?