Yılmaz 2023 Gençlerin Yılı Olacak

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’da Uğur Aras rüzgârı esti. İkiye On Kala Grubunun konserinde genç siyasi kimliği ile gençlerin her zaman destekçisi İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz’a plaket takdim edildi.

Uğur Aras ile İkiye On Kala Grubu, geçtiğimiz Cuma akşamı gençlere unutulmaz bir gece yaşattı. Aksaray Üniversitesi öğrencilerinin düzenlediği konserde coşku dolu anlar yaşandı. Renkli gecede, gençlere her alanda destek veren İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz’da unutulmadı. Yılmaz’a plaket verildi.

“Gençler Biz Bu Yolu Sizsiz Yürümeyeceğiz”

Konser alanını dolduran yüzlerce gence seslenen Yılmaz, “2023 gençliğin yılı olacak. Gençler biz bu yolda sizlerle birlikte yürüyeceğiz. Umudumuzu asla kaybetmeyeceğiz. Bu güzel ülkede gençlerimiz ile İYİ ve aydınlık yarınları hep birlikte inşa edeceğiz. Gençler ülkemizin teminatsınız. Sizler özgürleştikçe güçlenecek,  güçlendikçe üreten bir gençlik olacaksınız asla ve asla umudunuzu kaybetmeyeceksiniz aydınlık yarınlara çok az kaldı” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Deva Partisi Aksaray’da Aday Adayı Bereketi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?